Přejít na obsah

LongLife olej - jaký?


holhas

Doporučené příspěvky

V autorizovanem servisu mi tam davaji olej 0W-30 Aral Supertronic LongLife III a bez problemu na nej najedu 50tkm, pricemz jeho cena neni nikterak zavratna - takze naprosta spokojenost.

To snad ani nemyslis vazne ???? Videl si nekdy " longlife " olej pred a uz po 15tkm ???

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se spíš přikláním měnit normální syntetiku po 15 tis. Pořídí se skoro za polovinu a častější výměna s filtrem myslím jen prospěje.I když mít na 30tis pokoj je lákavý...

No já bych taky long life nechtěl. Co jsem tak kupoval do služební octy na dolití tak stojí 1000 kč litr. Já kupuju do svý octy za 700 polosyntetiku ale 5 litrů. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych taky long life nechtěl. Co jsem tak kupoval do služební octy na dolití tak stojí 1000 kč litr. Já kupuju do svý octy za 700 polosyntetiku ale 5 litrů. :palec2:

To jsou mi počty ! :wacko:

Tak to vezmem, když už tě zajímaj korunky ještě jednou:

Ty během 30000 koupíš 2x kanystr za 700.- a dvakrát filtr za cca 150.- = výsledné náklady 1700.-Kč + 2x práce servisu + 2x cesta do servisu a zpět, chceš-li + 2x čas strávený výměnou.

Já během 30000 koupím 1x kanystr za 1300.- a jedenkrát filtr za 150.- = výsledné náklady 1450.- + 1x práce mechanika + 1x cesta do servisu a zpět, + 1x čas strávený výměnou.

Kdo ušetřil ?? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kdo ušetřil či neušetřil doopravdy, ale motor jistě ušetřil od většího opotřebení, ten kdo nelil Long Life.

A Starline nejspíš specifikaci splňuje, ale Mogul bude mít lepší vlastnosti a....to je jako s mlíkem za 10 a za 15 kaček a přitom jsou obě polotučné, jen jinak chutnají, že?

Ušetřit ? Mám radu, prodejte auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kdo ušetřil či neušetřil doopravdy, ale motor jistě ušetřil od většího opotřebení, ten kdo nelil Long Life.

A Starline nejspíš specifikaci splňuje, ale Mogul bude mít lepší vlastnosti a....to je jako s mlíkem za 10 a za 15 kaček a přitom jsou obě polotučné, jen jinak chutnají, že?

Ušetřit ? Mám radu, prodejte auta.

Osobně mi o korunku nejde, to Ari začal vypočítávat finanční výhody.... Já udělám za rok maximálně 10000km, hodí se mi, že je výměna po dvou letech a nemusím to řešit každej rok. Motor zas tak nehuntuju, když je to vlastně po 20000 .... na můj kilometrový proběh, to myslím motor (do konce životnosti celého auta) hravě vydrží ;-) - tedy pokud mi ho dřív neukradnou.

Toliko jen, proč mi vyhovuje Long Life.

Beztak nejsem 100% přesvědčen, že každý "Longlajfista" paušálně ničí víc motor než běžní "patnáckáři".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...