Přejít na obsah

Blues, swing, bolero- na co vymenit - neorigo radio znackove


Doporučené příspěvky

To ano. Kdyby nebylo zbytí tak možná, ale když vidim ten chuml drátů tak jsem rád že tohle už nemám. Dělají k tomu i rámečky ale na f3 sem je u nich nenašel. A co týká repro tak dnes asi nejlépe Herz nebo german maestro. Když  sestřička je na duc duc asi labužník. A k tomu vytlumit dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@milanxx konec koncum napad padl k smetiste. Sestra rekla ze to je drahe a nema tolik penez a nechci tohoto.

Nejhorsi je to ze jednotka musi byt 1 din a displej 2 din. Takove radia jsou drazsi nez obycejna 2 din.

 

Kdyby to sam delal to urcite 3 dny nemoje. Brzo rano k auta a v vecer doma spat a nasledujici den znova brzo rano a makat. Trochu tezke by to  bylo a bych to zvladnul. Bal bych se jedneho, zlomenych dilu. Tady by byl vetsi problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práce by to byla, samotné radio by bylo s rámečkem v poho do 2-3 hodiny montážně a nic by se neulomilo, . Dveře taky nejsou problém, jen kdyby vzadu nebylo repro tak by tahání kabliků trochu drhlo přes středový tunel. Jen ta DAB anténa ve střeše je o klipsách v cloně. 

Mě repro 1 den bez kabelů, anténa 1 den se stropnicí dole. A to jsem dělal když bylo teplo.

Levnější varianta bude Amun. ale to bych svěřil wirerovi s tím pižláním v palubce kvůli jednotce.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TOMUS O okně sem u antény nepsal, jen že když tam dáš do střechy DAB/FM tak k radiu musí vést další kabel pro DAB a proto stropnice dolů. Když jsem to dělal já s origo kabelem tak na cestu přes C sloupek a spodem nebyl tak dlouhý.  Taky vrchem mám vedené kabely ke kamerám (couvací a truecam).

U F3 je ještě FM a DAB anténa v zadním skle ale není to ono, Jako druhé anteny pro bolero a výše nebo když je panorama střecha.

U řešení s alpine se většinou kabel nepřidává ale jsou tam slučovač u antény  a rozbočovač u radia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravicko borci, po dlouhém rozmýšlení zda vyměnit Blues za Borelo jsem se asi dostal k tomu, že tam hodím nějakou čínu, nabízí toho na ali opravdu hodně, ale někde jsem tu četl, že dost šetří na komponentech a že třeba zvuk není úplně dobrý, právě když chci měnit repro (bez zesilovače) abych si ten zvuk co nejvíce vychutnal tak mě připadla myšlenka změna rádia abych mohl pohodlně také poslouchat přes bluetooth, máte s tím nějaké zkušenosti? Konkrétně se mi dost líbí toto (viděl jsem tu na forech odkazy tak snad to bude v pohodě)

 

https://www.aliexpress.com/item/1005004739341233.html?spm=a2g0o.productlist.main.67.7f1e9c147KNvCe&algo_pvid=1a7f95fe-1669-46eb-8828-4f8ed48c3bff&algo_exp_id=1a7f95fe-1669-46eb-8828-4f8ed48c3bff-11&pdp_npi=3%40dis%21CZK%214816.37%212408.07%21%21%21%21%21%402100baf316852768020056527d0774%2112000030297765815%21sea%21CZ%21765135590&curPageLogUid=Dq16k7ayYDI3

 

Ve variantě 8GB ram a 128GB interního uložiště

Nabízí tam celkem levné oproti těm co se dá koupit na českých eshopech. Pokud máte nějaké doporučení na rádio tak budu rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba sobe  rict jedno. Cinske radio je s Androidem a znackove jsou s vlozkou androida. Co to oznamena? Radio s androidem sam dela aktualizace. V pripade kdyz pamet' bude plna tak radio dlouho nastartuji se a bude jako stary mobil. Nic nebude dobre fungovalo. Muze mit spousta fajn aplikaci ale tohle zabira misto na pevnem disku.  Radio s vlozkou Androidu oznamena ze neaktualizuji se sam. Dela to uzivatel. Nemuzes mit spousta aplikaci ale AA nebo CP funguji skvele. 

Za druhe. Digitalni Radio DAB+. U cinskych radii dabu neni. Musis kupit dodatecnou jednotku aby ho mit , U znackovych je jinak bo radio obsahuje DAB+ prijimac v sobe. Prijem rozhlasovych stanic necham na jine vlakno. Tam je taky rozdil.

 

podivej na tuto video https://www.youtube.com/watch?v=Tt39nBQ3MVk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle, měl bych tam tak spotify, waze a ct sport, víc nepotrebuju tak by to mohlo bejt v pohode, největší strach mám o tu hudbu… FM radio ani tak neřeším, to poslouchám jen cestou do práce a z práce našel jsem na yt jak to má typek ve fabii a je to tento produkt

 

https://m.aliexpress.com/item/1005004739341233.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=20976543980&aff_fcid=e7cfbd767ed647bf9a753a1fe9f7f96a-1685339725069-07833-_mMHMmig&tt=MG&aff_fsk=_mMHMmig&aff_platform=default&sk=_mMHMmig&aff_trace_key=e7cfbd767ed647bf9a753a1fe9f7f96a-1685339725069-07833-_mMHMmig&shareId=20976543980&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=648c360bee994d629c3fff87b7e6848c&afSmartRedirect=y

 

výrobce dokonce udává 4x50 výkon, ale dá se tomu věřit? Když už budu dělat hudbu za 10k tak chci aby to dobře fungovalo, zase kdybych tam dal Borelo což má výkon jako všechny 20x40 tak za nej dam asi 6k plus odblokování a to ani nevím, kde protože jsem volal do 2 autorizaku a ti mi řekli, ze to buď nejde anebo se jim spis nechce si myslím + jsem četl, ze není úplně jistý zda se to povede odblokovat, takhle dam 8k a mužů tam mít waze atd a rovnou montovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autorizovaném servise s odblokováním moc nepochodíš. Navíc pokud chceš SmartLink (AndroiAuto/CarPlay), je třeba vzít Amundsen (na Boleru už to prý nejde odblokovat). Jdou firmy co se tímto zabývají, pár lidí je i zde na fóru myslím (pokud se nepletu @Milhausek to někde myslím zmiňoval). Ale moc by jsme nepočítal, že se vejdeš do 10tis s výměnou a odblokováním Amundsenu :/ A nebo se do toho pustit sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu to vypadá na to, ze nejlíp vyjde ta Čína, to bych měl asi jen Borelo za 6k plus něco aby to fungovalo a to mám stejnou cenu jako ten model z Číny, akorát mám fakt strach z toho jak to bude hrát, ale zase za ty prachy už by to mohla být kvalita, fakt nevím asi to risknu, koukám, ze lidi to docela kupují i jsem viděl, ze si to typek dal  do supa místo Colombuse😀 akorát tam řekl, ze ten zvuk “je v pohodě” to mě trosku znejistilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...