Přejít na obsah

Diagnostika


MIRDIK

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny Ahoj  chtěl bych se zeptat mám  škoda Fabia 3 rok výroby 2015 obsah 1.4  benzín a chtěl bych se zeptat  koupil jsem si diagnostiku firma konnwei model kw680 a označení je to na OBD 2  můžu to připojit na mé auto nemůžu tomu ublížit dočetl jsem se že musí být auto podporu to označení OBD 2 ale nevím jestli to mé auto má četl jsem že snad OBD 07 ale nevyznám se v tom ani za mák problikava mě tam oranžová kontrolka motoru ale jinak nic víc autak dalsiho nehlásí tak to chci opravit vlastně nejdřív zjistit sám bez servisu  můžu tou mašinkou na ten počítač ve Fabii nebo mám špatnou diagnostiku nechci to dodrbat ještě víc aby to nekleklo úplně díky za rady díky Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia III prodávaná v EU OBDII má, jen tedy v 2015 se u nás (v EU) Fabie III s motorem 1.4 na benzín neprodávala. Diagnostikou se dá dost věcí pokazit, je třeba vědět, co to dělá a co člověk může udělat. Na druhou stranu toto je snad jen diagnostika a mělo by to být OK, ale nemám s Konnwei zkušenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...