Přejít na obsah

Navigace ukazuje nesmysly


Doporučené příspěvky

Stává se mi celkem často, že navigace ukazuje polohu několik kilometrů mimo. Při servisu jsem to nahlásil, udělali aktualizaci, ale bez výsledku. Když zapnu navigaci, někdy se to chytí a začne zobrazovat trasu, jindy ale jedu např. po dálnici, ale na displeji to ukazuje moji plohu třeba 5 km bokem.

20230113_132349.jpg

Editováno: , autor: petere
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Nikdo nemá stejný problém? V servisu to nevyřešili, tak jsem oslovil přímo ŠA. Vyžádali si spoustu informací pro jejich IT a potom mi poslali zprávu, ať se s nimi spojí servis, že mu dají instrukce, jak to řešit. V úterý jsem tedy dal auto do servisu, mělo to být vyřešeno, dnes ale stejný problém. Přitom při přepnutí na Google mapy je zobrazovaná poloha správná.

foto1_20230216_154023 - kopie.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, petere napsal:

Nikdo nemá stejný problém? V servisu to nevyřešili, tak jsem oslovil přímo ŠA. Vyžádali si spoustu informací pro jejich IT a potom mi poslali zprávu, ať se s nimi spojí servis, že mu dají instrukce, jak to řešit. V úterý jsem tedy dal auto do servisu, mělo to být vyřešeno, dnes ale stejný problém. Přitom při přepnutí na Google mapy je zobrazovaná poloha správná.

foto1_20230216_154023 - kopie.png

Ahoj,

ja mam ten problem. auto som odovzdal do servisu v ramci reklamacie. Dnes mi volal servisny technik ze idu menit celu riadiacu jednotku. To im odporucili priamo zo Skodovky. Vraj tieto najnovsie modely/verzie maju nejaky problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak Škodovka odsouhlasila výměnu řídíci jednotky. Byla vyměněna a navigace po 3 týdnech zdá se v pořádku. Bohužel mi přestalo fungovat hlasové vytáčení. Řeknu "volat Franta Novák" a kontakt se začal vytáčet. Teď nic. Hlasový asistent se ptá, co má udělat, co mám říct a když to řeknu, nechytá se a ovládání ukončí. Takže znovu do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...