Přejít na obsah

Easy open - elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru


boban1108

Doporučené příspěvky

Kopal jsem pod auto a v podstatě z 90% úspěšně otevíral. Jenže teď jsem aktualizoval software a nastal problém. 

 

Auto uzamknu a vyjdu ven s klíčkem v kapse. Kufr kopnutím v pohodě otevřu. Tak ho zase tlačítkem zavřu a opakovaně zkusím kopnutí a opět otevřu. Jenže přijdu k autu druhý den se stejným klíčkem v kapse a kopnutí nefunguje. 

 

Pořád jsem optimista a říkám si, že to není chyba softwaru, ale že se jen někde přepsalo nějaké nastavení. Bohužel mě nenapadá jaké. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dosť na funkciu podkopávania vplýva počasie, chladno a vlhko to nemá rado, za sucha funguje bezchybne, chybu softwaru by som za tým nehľadal, používam to denne x-krát už 2 a pol roka a toto sa jednoducho stáva. Aj keď každá OIV je silne individuálna záležitosť. :) 

Editováno: , autor: Nocturnal1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa prvé 3 mesiace snáď nepodarilo otvoriť kopnutím víko ani raz.

Dokonca pri 30-tisícovej kontrole technik išiel so mnou k autu a tiež nič. Dohodli sme sa, že sa zastavím aby na to pozreli.

Potom sme tak lepšie umyli auto na ručnej myčke - dovtedy len bezkontaktnou laser myčkou - a posledné asi 3 mesiace funguje otváranie aj zatváranie na 100% niekoľkokrát denne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...