Přejít na obsah

Jak něco pověsit na/za sedačky sportline


bigboban

Doporučené příspěvky

Mám nově auto se sportline sedačkama. No a mám děti co hodně prasej a hodně toho potřebujou. Ve starých autech vždy zabralo pověsit tam něco viz obr. Nojo! Jenže na ty sportline sedačky:

  • nejde přidělat ten zásobník viz obr
  • není jak/kam přidělat držák na mobil/tablet (přicvaklo se na kovový nožky opěrky)
  • není jak/kam přidělat držák/organizér mezi opěradla (opět většinou drží mezi vnitřníma "nožičkama" opěrek)

 

Nějaké rady tipy na cokoliv co tam nějak svedu přidělat? Cokoliv od aliexpressu po originální příslušnství. Cokoliv.

 

14321_organizer-na-sedacku.jpg?5e863e21

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to nebyli sedacky ze supa, ale z rapida ale taky ty sportovni a takovej ten organizer nepromokavej aby neokopali sedacku jsem mel normapne obepnutej okolo ty integrovany Hlavovy operky. S drzakama na tablet bohuzel nepomuzu, snad jen jim vysvetlit ze do toho nemusej porad cumet tak to v aute vydrzej 😀

Editováno: , autor: ČudlR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne som riešil toto teraz aj ja. 

Bol som v Škodovke a potvrdili mi, že Škodovka nič nemá. V Audi sú držiaky zabudované priamo do sedačky. 

Škoda však na Sportline sedačky nemá nič. 

 

A potom po dlhšom hľadaní som našiel zaujímavú vec na aliexpresse. 

€ 2,89 48%OFF | Adjustable Car Headrest Mount Holder Stretchable Silicone Cover Bracket Seat Back Universal For 7-10.5 Inch Tablet

https://a.aliexpress.com/_mPDSPSa

 

Ja viem. Je to vo vertikálnej polohe. Ale s trochou úpravy to dám na horizontálnu polohu a mám držiak na tablet. 

 

Keď to príde a upravím si to, tak dám tu fotky. 

 

Možno ti to pomôže. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...