Přejít na obsah

Skoda roomster 1.4 16V 63kw BXW 5.dvere


Mentosicek

Doporučené příspěvky

Zdravím, konkrétne na moje auto som pomoc v už existujúcich príspevkoch nenašiel. 

Prestaly mi fungovať 5.dvere. Nedajú sa otvoriť tlačidlom na kľuči (podržím, zablikaju smerovky ale nič sa nestane) ani pri otvorení dialkovým centrálom všetkých dverí. Vo dverách vodiča odomykanie nemám. Zámok nereaguje ani na tlačidlo nad špz. 

Premeraný spínač nad šp(su tam cca 4V) prepinany, spina normalne.

Novy elektricky zamok kufra. Ak dvere otovrím manuálne šroubovakom v kufri cez reviznu dieru, rozsvieti sa svetlo v kufri a na palubovke svieti obrazok otvorenia kura.

Spínače otvorenia dverí vyzerajú byť funkčné, pri otvorení hoci ktorých zo 4roch sa rozsvieti v interiéry stropné svetlo aj signalizácia na palubovke to ukazuje.

Káble v prechodke do kufra komplet spravené. Premerané až k riadiacej jednotke(skraty medzi sebou, prepipane)

Kostra na zadnom pravom stlpe tiez skontrolovana.

Poistky skontrolované, na kufrovej je 12V.

Podla schemy ked prepojim vyznacene vodice kufor sa otvori, z toho my vychadza ze signal uz nejde zo samotnej RJ.

Je mozne ze je niekde chyba v nejakom koodovani, nejaka zaseknuta ochrana otvorenia kufra po rozjazde alebo nieco podobne? v servise sa s tym babrat nechcu, nukaju len novu rj za neskutocne prachy.

Nemal niekto podobný problém? nejaké strašie príspevky, hlavne skoda fabia tu boli a pomohlo nieco cez vdcs

IMG_20230124_084445.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...