Přejít na obsah

Dveře v mrazu nejdou zavřít


jarkac95

Doporučené příspěvky

Ahoj, nyní v mrazech (cca pouze -10°) mi nejdou ráno zavřít dveře, prostě se jen odráží od gumového těsnění. Po chvilce jízdy když se interiér prohřeje tak asi zámek povolí a dveře jdou dobouchnout.

Nesetkal se s tím někdo? Popřípadě co je třeba například prostříknout WD aby k tomu nedocházelo? 

Mnohokrát díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi to stává na RAPIDu, hlavně když je před mrazivým počasím deštivo. WD-čko bych tam rozhodně nedával.

Jediná pomoc je ohřát okolí zámku zvenku a ze strany západky důkladně fénem, hlavně ne horkovzduškou. Pak to povolí a většinou se mi podařilo, že vlhkost zmizela a už to po zbytek zimy nezamrzlo. Bývá to zamrzlé někde uvnitř zámku, namazat západku bílou vazelínou taky nikdy nepomohlo, hýbala se mi vždy jen ta západka, ale uvnitř zámku to bylo pořád zamrzlé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel nepomohlo. Zkusím to tedy prohřát tím fénem jinak nevím. Snad mrazy brzy skončí.

Jen by mě zajímalo jestli má cenu to nechat v létě rozebrat tapec a vysušit.? Při nějakým podzimním mytí se tam zase může dostat voda a držet se. Takže nevím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...