Přejít na obsah

Ovladaci tlacitko volantu


Josef_1

Doporučené příspěvky

Proste smejd. Jedu z hor, normalne se chci podivat na spotrebu a najednou krup a normalne se to pos... Vubec nechapu jak se to mohlo stat.Jinak komplet volant menen pred 3 rokama jeste na zaruku z duvodu osoupane kuze.

Editováno: , autor: Josef_1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2/8/2023 at 6:55 PM, Dodi 15 said:

@Josef_1Jak se ti to povedlo? Co koupit někde z vraku? 

Zřejmě vadné kusy, nějaký křehký plast. V jednom z rapidů se nám to rozpadlo hned po záruce. Taky by mě zajímalo, jak minimalisticky se to dá opravit protože celý panel je drahý. Nejhorší je, že úlomek se zasekl a nejde s tím točit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak co jsem tak zjistil melo by jit vymenit jen valecek. Takze, jestli mi nekdo muze potvrdit jestli mam pravdu v postupu rozebrani. Sundat - vycvaknout airbag, odpojit konektory, vykvedlat z volantu opatrne ty tlacitka ktere jsou v mekke casti volantu zatlaceny a nasledne odsroubovat,rozebrat a vymenit.

 

 

Jinak v autorizaku mi nabidli opravu za 5500kc bez prace a pro zajimavost pry novy volant bez tlacitek za 15000kc

Editováno: , autor: Josef_1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to povedlo uspesne vymenit. Nakonec me to svepomoci stalo cca 1000kc za tlacitka z bazose. Zatim to vypada,ze vse funguje. Jinak doporucuji pouzit jen prsty pri demontazi klinu s tlacitky z volantu a zacit od prostredka.Jinak dekuji lucky.jack a wirer

Editováno: , autor: Josef_1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj bando, 

mě se to taky stalo za jízdy a zlomila se mi hřídelka, ovládacího válečku Maxidotu. 
Než sezenu nový vytunil sem si to dočasně po svém ;-)

Použil jsem jeden ze šroubů, pilníkem vysmahnul 6tihran 1,6 mm z hlavičky šroubku a nahradil zlomenou tenčí část hřídelky viz. Foto :-D 

Za Origo ovládání chtějí v Kelly 5086,-

Tak nezoufejte , že něco nejde ;-) vždy je cesta když je vůle …

IMG_2064.jpeg

IMG_2063.jpeg

IMG_2062.jpeg

IMG_2061.jpeg

IMG_2060.jpeg

IMG_2058.jpeg

IMG_2056.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravím a prosím o vysvětlení k čemu je tam ta funkce v zeleném kolečku. Návod jsem prošel a snažil se to najít. Po zmáčknutí nevidím na autě-displeji odezvu. Děkuji

Edit: napadlo mě co na to Copilot v MS prohlížeči. A snad nekecá, front assist. A funkce by se měla aktivovat na autorádiu. Auto mám krátce a

menu radia jsem procházel a front assist jsem tam neviděl. Je možný že volant tam může mít tlačítko funkce která je v autě nedostupná. To mě nedává logiku. Omlouvám se že zas*rám vlákno. 

 

 

 

ok.jpg

Editováno: , autor: sinco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...