Přejít na obsah

Jezdí někdo z vás na ryby?


TomasB

Doporučené příspěvky

včera jsem utřel hubu, čistá nula, dneska taky nic moc, jeden sumík a jedna štika viz. foto. Ta to holka zachránila. Jinak za předevčírem a včerejškem jsem se vysypal do vody za 2500,-Kč. Jsem už myslel, že mně jebne, samozřejmě ty nejlepší nástrahy v prdeli a X-Rep už nemám žádný, a to jsem si ve čtvrtek dokupoval 2 ks X-Rap, co kus to 325,- a oba v pi*i.

Tak jsem si dneska schladil žáhu pěkným úlovkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Strašný jak všechno zmasíš.Kvůli takovým masařům nebude za chvíli co chytat.Hlavně mít nacpanej mrazák ,takové chování některých rybářů nemá se sportovním rybolovem nic společného,jde jen o to aby se vrátily prachy za povolenku.Cena povolenky by se měla stanovit podle odnesených ryb.

Je zajímavé sledovat jestli tihle masaři chodí na brigády a něco pro přírodu udělají ,nebo revíry jenom drancují pro kus masa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašný jak všechno zmasíš.Kvůli takovým masařům nebude za chvíli co chytat.Hlavně mít nacpanej mrazák ,takové chování některých rybářů nemá se sportovním rybolovem nic společného,jde jen o to aby se vrátily prachy za povolenku.Cena povolenky by se měla stanovit podle odnesených ryb.

Je zajímavé sledovat jestli tihle masaři chodí na brigády a něco pro přírodu udělají ,nebo revíry jenom drancují pro kus masa.

ty jsi ale jelito :doh

víš úplný prd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...