Přejít na obsah

Projektorová světla


ntr23

Doporučené příspěvky

Dotaz? Už tu někdo čistil čočku projektoru uvnitř? Je jaksi mléčná... Nikde jsem tu na to nenarazil jen na jiném fóru jak to dělal maník na O1 s xenonama. Z mléčné čočky měl krásně průzračnou, ale jde mi o postup rozebrání atd... Díky...

Editováno: , autor: crazyduke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměřil jste někdo napětí kolik jde k žárovce já tam naměřil 12,2V na obou stejně ( natáčecí svetlomety )   Jak jsem připojil žárovku na + z baterky tak se vice rozjasnila...

Možná kvůli tomu se mi zda ze to svítí hůře oproti jiným autum když jim to svítí na 14V..??

 

Nebo to je tak schválně aby nepraskali žárovky ?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes jsem se dostal k autu a koukal na žárovky měl jsem tam Osram N.B. a svítilo tak jakštak... ale měl jsem možnost koupit Osram N.B Unlimited a nevěřil bych jaký je to rozdíl ... to je jak Voda a Vodka :kol-138:  a měřil jsem napětí na žárovkách a mám tam 11,37V a souset má FII čočky bez natáčení 1,2HTP a má tam napětí 12,02V tak třeba mi nebudou praskat žárovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte

 

možná se to sem moc nehodí, ale kdyby Vás někoho něco napadlo byl bych happy. Nefunguje mně nátáčení na bi-hal.+ nefunguje ani kolečko na palubce pod volantem na zvedání světel. VAG nic nenašel a ve světlech s ním nejde ani nic dělat. Je roomster 2007, pojistky jsou ready. Fakt nevím kde začít

 

Jinak co se týče svícení, nejlevnější varianta byla na stk zvednout světla nad normal a je to lepší, ale jen lepší a ne dobré. Nejvíc mně štvou ty čočky, co vidím před sebou když jedu. Je to jak dva duchy. Před autem to svítí dobře, ale kousek dál nic moc. Dřív jsem měl kdysi passata b5,5 ten měl taky čočky a svítil jedna báseň, tak to bude asi celé konstrukčně na piku.

 

a nebo jsme rozmlsaní všichni z xenonů a roomster svítí normálně, těžko říct :))

Editováno: , autor: seli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes jsem se dostal k autu a koukal na žárovky měl jsem tam Osram N.B. a svítilo tak jakštak... ale měl jsem možnost koupit Osram N.B Unlimited a nevěřil bych jaký je to rozdíl ... to je jak Voda a Vodka :kol-138:  a měřil jsem napětí na žárovkách a mám tam 11,37V a souset má FII čočky bez natáčení 1,2HTP a má tam napětí 12,02V tak třeba mi nebudou praskat žárovky

 

Merali ste pri naštartovanom motore? Mám taká pocit, že by tam malo tiecť až  nejakých 14V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volty nikam netečou, volty jsou napětí - někam může týct jenom PROUD a ten se měří v AMPÉRECH. A protože koncern/fabrika šetří a používá dráty s menším průřezem, na kterejch vzniká úbytek napětí, tak klidně i při 14V na baterce může bejt na žárovkách míň. Ohmův zákon je prostě neojebatelnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já je mám, psal jsem to tady už někde v jiném vlákně, a rozdíl oproti originálním VW žárovkám dost znatelný. Jel jsem stejnou trasu teď, minulý víkend ještě s obyčejnýma a tento s ONBU a měl jsem pocit, že až teď to auto svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e1. tebe by nestačil ani 2x1kw halogeny.

 

Ja keď som tam dal žiarovky Osram tie základné tak myslím že to dostatočne svietí na blízko ale problém je keď dám dialkové svieti to ale málo do dialky, chodcu zbadám určite ale neni to tak osvetlené keď má niekto ako fabie po FC ešte jednu žiarovku predialkové kde to svietí myslím že dostatočne dobre a aj stretávacie svietia celkom dobre vzhladom na svetla s pred FC. A myslím ako som pozeral testy tak Osram NB plus sú hlavne lepšie v tom že ďalej dosvietia. 

Inak keď chodím večer tak si skoro vždy pretriem predne svetla mokrou handrou a potom je to o dosť lepšie.(keď sú špinavé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujímavé, u mňa diaľkové svietia dobre, s tými som spokojný. Mňa osobne serú iba tie stretávacie. Sú tak slabé, že v noci v meste tie stretávacie svetlá vôbec neregistrujem. Už som 2x prešiel celé mesto tak, že som mal zapnuté iba parkovacie svetlá, a vôbec som si ten rozdiel nevšimol. Vtipné je to, že pri jednej príležitosti som minul na cca. trojkilometrovom úseku 4 policajné hliadky, ale nezastavili ma. Teraz keď som bol naposledy v servise, poprosil som ich, aby mi ich nastavili nastavili cca. 1 mm nad čiaru. Trochu sa to zlepšilo, ale ešte som nejazdil moc mimo mesta. Na druhej strane, nastavovali mi to, keď som mal úplne plnú nádrž, takže pri prázdnej na tom budem ako pred tým, ba, možno aj horšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...