Přejít na obsah

Projektorová světla


ntr23

Doporučené příspěvky

Hlavní problém projektorových světel je ten, že se při rozsvícení dálkových světel "jen" odklopí clonka z horizontu. Takže 50metrů před autem se intenzita světla nezmění. Kdežto u FI se rozsvítil druhý pár žárovek a světla bylo nesrovnatelně víc... Jedinným rozumným řešením je pořízení lepších žárovek. Já osobně mám Osram Night Breaker (+90%) které svítí opravdu výrazně lépe a zatím jsem s nima udělal 6tisíc km. Ale nikdy bych nešel třeba do čínských "xenonů", případně do 100W H7, protože konstrukce je navržena na určitý typ žárovky, a pak bych se nerad handrkoval se servisem kvůli případné závadě. Dále bych chtěl varovat před některými čínskými žárovkami, které namají UV filtr a se kterými vám zaručeně sežloutne polykarbonátové krycí sklo světlometu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám dotaz. Rád bych si koupil žárovky H7 Philips Night Guide, ale prodávají se dva různé typy.

Jeden na projektorové a druhý na reflektorové světlomety, oboje H7.

Mám Fabia combi II a světla s čočkou. Prosím poraďte jeké koupit.

Díky :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám dotaz. Rád bych si koupil žárovky H7 Philips Night Guide, ale prodávají se dva různé typy.

Jeden na projektorové a druhý na reflektorové světlomety, oboje H7.

Mám Fabia combi II a světla s čočkou. Prosím poraďte jeké koupit.

Díky :help:

Svetla s cockou = projektorove

svetla s parabolou( klasicky) = reflektorove :palec2:kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem vcera kratce po sobe jel s domaci FI, O a s R (nataceci). Musim rict, ze to nataceni a corner docela dobre supluje nizsi osvetleni. Dokonce bych poradi upravil na 1-2. R a FIC, 3. OI

Hodne me prekvapilo, jak jde na bily zdi videt, ze FI sviti taky hodne jinam nez dolu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj mam dotaz jakemate zkusenosti s temito zarovkami

Philips H7 Night Guide 12V 55W pokud jste je teda uz zkouseli, stoji kolem 1000,- tak jeslti se vyplati co se zivotnosti tyce taky.

Maly info od vyrobce

Nová generace žárovek Philips, obsahující revoluční trojzónový systém (1 - bezpečnostní zóna, 2 - informativní zóna, 3 - Komfortní zóna) Žárovky NightGuide nabízejí až o 50% více světla, světelný tok má o 10 až 20 m větší dosah než při běžných žárovkách. Jsou určené pro řidiče, kteří hledají jednoduchý způsob jak zlepšit bezpečnost svého rodinného vozidla. Určeno pro Reflektor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bratránek má obchod s autodílama a prodává i ty Philips H7 Night Guide, které samozřejmě testoval na svým VW.

Říkal že svítí líp než většina žárovek, ale že světlo je nezvykle zabarvené třemi odstíny, že si na to nějak nezvyknul.

To že jsou dva typy (pro projektory a paraboly) je dáno jen jinou konstrukcí světlometu, aby bylo zachováno rozdělení zón.

Co se ale týká ceny, tak za těch 1000Kč (za 2ks) to nestojí. Doporučuje spíše Osram Night Breaker, které stojí polovinu a svítí ještě víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neoslnujes?

Ja si vzpomin ze za dob kdy jsem mel fabku tak me porad problikavali, ale s tim se clekm nic delat nedalo.

PHILIPS Xtreem jsem mel take a nemuzu si stezovat na svitivost.........za celou dobu na me nikdo neklikl, ze

bych oslnoval..... ale pozor at nedopadnes jako ja.... lollol;) /v noci praskly obe najednou,uz jsem to tady psal/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...