Přejít na obsah

Spojler tailgatu nelicuje a nedrzi


fsociety19x

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

pri kupe auta som si vsimol este u predajcu skoda ze je nejaky kaz na zadnom okne cize nez som auto kupil tak ho menili. teraz po 3 mesiacoch ako som na okno nahodil rain off som si vsimol, ze PRAVY spojler nelicuje s oknom a este k tomu sa aj cely hybe (hlavne hore), proste nedrzi. Moj predpoklad je ze ti suhaji ked menia okno musia dat dole tie spojlery a potom ich zas nasadit. Kedze LAVY krasne licuje a drzi, moj dalsi predpoklad je ze zhodili dole len PRAVY a LAVY nechali na aute a okno pod ten LAVY zasunuli. Potom prasacky naspat prilepili PRAVY lenze ten uz logicky nedrzi lebo ta paska proste nie je stavana na to aby sa XY krat naliepala/odliepala.

 

To co licuje s oknom je zrejme klasicke EPDM (spongia), ktora je nalepena len z jednej strany. Co sa vsak tyka uchytenia samotneho spojlera tak ked som si diel dohladal podla ETKY a nasiel fotky, vyzera to tak ze to drzi na takej tej "penovej" obojstrannke-taka nejaka podobna alebo ta ista sa napriklad dava aj na skoda znaky a pismena. Vedel by mi niekto presne povedat ako sa ta obojstranna "penova" paska vola, pripadne by niekto vedel odporucit nejaku alternativu, ktoru uz ma vyskusanu a dobre drzi? Predpokladam ze to totiz bude stacit nahriat a podobrat to dakym plastovym lizatkom a cely spojler pojde dole cize plan je odstranit staru pasku a dat novu. Mensi problem bude aj s hrubkou tej pasky-zrejme budem musiet ten spojler dat najprv dole-odmerat hrubku pasky, docasne ho zas dat naspat a potom niekde zohnat tu pasku.

 

 

 

 

image.thumb.png.d819135c2c7df876a9760a44e8d2cb8f.pngimage.thumb.png.1f3217c1c57813914f2e317e8672fb8b.pngimage.thumb.png.14ed8d99da5a92b0ca85058c1d7e3c1b.pngimage.thumb.png.674721e0ffdaf809334397c94b6ac865.pngimage.thumb.png.480d3ec3e3df634bee6dbe2c542bfa47.pngimage.thumb.png.62d5889055a81d60bd636e2164798af6.png

Editováno: , autor: fsociety19x
chybka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...