Přejít na obsah

Vrzání v palubce


Zdena_VM

Doporučené příspěvky

Když ráno vyjíždín z garáže na kostky tak slyším nějaké pazvuky asi od zadních dveří. Při jízdě slyším takové jemné cvrlikání z oblasti budíků. Nově se objevilo hlasité drnčení přístrojovky, horního plata v levém rohu. Při určitých nízkých otáčkách motoru se rezonance přenese do interieru a drnčí to, nebo při přejíždění nerovností. Když na horní plato položím ruku drnčení přestane. Nevím co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se tam ma striknout, ten dekl drzi vpasovanej do sebe na 1 sroubu.... taky mi tam obcas lupne....pod volantem... a navic mi v rohu vpredu pred spolujezdcem porad neco ševelí....jako by to delala ta pěna, o kterou naráží palubka - jeji volnej konec horního deklu - u predniho skla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Václav: Riešil som na Fabii - skúšal som streknúť nejaké teflónové mazivo medzi molitan a spodnú kovovú kostru, pomohlo to len na chvíľu. Nakoniec som to poriešil tak, že som na miesta, kde sa molitan naspodu dotýka tej kovovej konštrukcie, nalepil kusy igelitu a je po probléme. Inak bacha, najpv odskúšať vkladaný materiál - niektoré molitany, s ktorými som robil pokusy vrzali ešte viac, než tá pôvodná pena v sedadle :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Václav: Riešil som na Fabii - skúšal som streknúť nejaké teflónové mazivo medzi molitan a spodnú kovovú kostru, pomohlo to len na chvíľu. Nakoniec som to poriešil tak, že som na miesta, kde sa molitan naspodu dotýka tej kovovej konštrukcie, nalepil kusy igelitu a je po probléme. Inak bacha, najpv odskúšať vkladaný materiál - niektoré molitany, s ktorými som robil pokusy vrzali ešte viac, než tá pôvodná pena v sedadle :doh

Igelit určitě vyzkouším, zatím díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Tak já přispěju taky trochou do mlýna. Mě vrzalo zadní odkládací plato, vrzalo a klepalo. Zajel jsem do servisu a odstranění závady spočívalo v lehkém namáznutí vodících čepů zadního plata. A je klid.

Těmi vodícími čepy máš na mysli co? Je to jenom u Roomstera nebo také u Fabie??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

aj ja mam cvrčkov aspon nejake to zviera v rodine :D asi to bude sposobene tvrdsim podvozkom ze sa to az tak prejavuje. Cvrcka pocujem z vrchnej odkladacej schranky no neviem z kade presne lebo som zistil ze aj ked je otvorena tak to robi, a myslel som si ze to ide z praveho vyduchu z klimi no to asi nebude ono lebo tu som mal vybratu a robilo to stale

viete dat nejaky podrobnejsi navod ako a kde nalepit tu penu na vrchnej odkladacej schranke, nejako viac fotiek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Rád bych se zeptal,zda se s tím někdo nesetkal,když zařadím spátečku a začnu couvat a mám to v nižšich otáčkách tak se mi uplně roztřepe celá palubovka ale jako tak,že to vidím normálně pouhým okem. A pak to hned přestane,ale proč se tak rozvybruje,roztřepe? Má to i někdo jiný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...