Přejít na obsah

Vrzání v palubce


Zdena_VM

Doporučené příspěvky

Tak toho cvrčka jsem konečně našel. Je to neuvěřitelné, ale klepali o sebe plastové kryty sklopného mechanismu sedaček vzadu, Když jsem tam mezi ně nacpal automapu, bylo ticho. Taky jsem zjistil, že při sklopení sedaček je vůle na té kotevní tyči, sedačka je docela dost volná. Tak zase bude návštěva v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
poradte.....

kdyz je auto rano studeny.....vzdy pod volantem praska....po chvili jizdy je to pryc....dela to pri zmene jizdy, rozjezd...

mam podezrení na uchyceni ventilatoru pod volantem...nemate nekdo podobnou zkusenost?

to bys to musel specifikovat vic, ale ventilator pod volantem neni, ten je u spolujezdce. Zkontroluj tu polystyrenovou vypln, stava se, ze blbe sedi a muze vrzat, je ale divne zeto dela za studena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte Roomstaci. Kdyz jsem si precetl vsechny prispevky v teto sekci Vrzani v palubovce, tak jsem Vas litoval. Ruzne pazvuky jsou hrozne na starych vozech a na novych ani nemluvim. Preji Vam vsem i budoucim Roomstakum, kteri tento velice neprijemny problem budou mit, co nejrychleji ho najit a odstranit. Nejlepe, aby uz nikdy takovy problem nikdo nemel.

Ja osobne jsem mel asi stesti na vyrobek. Mam najeto pomalu 6.000 km a ,musim zaklepat, nemel jsem zadny problem s jakymkoliv cvrckem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte Roomstaci. Kdyz jsem si precetl vsechny prispevky v teto sekci Vrzani v palubovce, tak jsem Vas litoval. Ruzne pazvuky jsou hrozne na starych vozech a na novych ani nemluvim. Preji Vam vsem i budoucim Roomstakum, kteri tento velice neprijemny problem budou mit, co nejrychleji ho najit a odstranit. Nejlepe, aby uz nikdy takovy problem nikdo nemel.

Ja osobne jsem mel asi stesti na vyrobek. Mam najeto pomalu 6.000 km a ,musim zaklepat, nemel jsem zadny problem s jakymkoliv cvrckem.

:palec2: tak to sme dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
mrknete nekdo na uchyceni mezisedackoveho panelu k stredovemu panelu pod radiem.... Zajimalo by me, zda mate stejnemerne presahy spodniho panelu na obe strany, Ja mam na strane u ridice ten panel mirne posunut. Diky

muzes poslat fotku? ty cipy toho plastu jsou na obou stranach volne a jen lezi na koberci tunelu. co znamena, ze je mirne posunut?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo aha, ja myslel, ze ti jde o posunuti smerem dopredu. Hm tohle je fakt divne. na te fotce je trochu videt, ze je tam vule. je to volne a da se to posunovat? nebo je to napevno? urcite bych stim zasel na servisu at to srovnaj. nemam ted tady svyho rumika, ale tohle tam nemam to bych si vsiml. :kuk:

neni to ale foceny uplne z cela, tak ot muze trochu zkreslovat.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nasiel som jeden podivny zdroj hluku. Dlho ma trapilo ze v zadu nieco hrka. Minule som to nahodou objavil. V zadnej opierke hlavy boli ulomene dva vystupky co drzia tu kovovu tycku. Hrakalo to tam ako detska hrkalka. Dnes som objavil ze je to aj v dalsej. Tak som to povyberal, ale nemyslim ze to ma vplyv na "funkconst"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...