Přejít na obsah

Zadní světla


Kiwik121

Doporučené příspěvky

Ahoj   Koupil jsem Kamiqa a zjistil jsem ze má jen normální blinkry. Da se nakodovat aby  blikaly dynamicky nebo je tam zapotřebí  jiné světla jednotky či tak  a  jak je to s zadními světly aby svitila i ta část  světel na kufru  momentálně svítí jen zpatecka . nikde jsem nic podobného nenašel tak proto zakládám pokud to vadí tak tak to smažu díky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš namysli přední blinkry, jelikož nejsou čipy, nejsou u nových aut s Bi LED světly přední blinkry dynamické. Zadní světla jsou buď Top LED verze s dynamickými (animovaným) blinkry, nebo základní LED verze (má je ambition výbava) a tam to dokódovat nejde, jsou to jiná světla. 

Editováno: , autor: Petr Svetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Petr Svetr napsal:

Pokud máš namysli přední blinkry, jelikož nejsou čipy, nejsou u nových aut s Bi LED světly přední blinkry dynamické. Zadní světla jsou buď Top LED verze s dynamickými (animovaným) blinkry, nebo základní LED verze (má je ambition výbava) a tam to dokódovat nejde, jsou to jiná světla. 

Mám na mysli   Ze mi tato část nesviti jen dole spatecka  takže pokud to chápu musel bych dokoupit jiné světlo nebo část toho světla které je na tom kufru které už má žárovku nebo tak něco pokud jsem to dobre pochopil . Talze každopádně ani ty dynamicke blinkry předek i zadek s moji výbavou nepůjdou nějak dokodovat ? 

840D1530-39DB-433C-92D3-8F60EE8363FB.jpeg

Editováno: , autor: Kiwik121
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk změnil název na Zadní světla
V 12. 3. 2023 na 8:00, Kiwik121 napsal:

Mám na mysli   Ze mi tato část nesviti jen dole spatecka  takže pokud to chápu musel bych dokoupit jiné světlo nebo část toho světla které je na tom kufru které už má žárovku nebo tak něco pokud jsem to dobre pochopil . Talze každopádně ani ty dynamicke blinkry předek i zadek s moji výbavou nepůjdou nějak dokodovat ? 

840D1530-39DB-433C-92D3-8F60EE8363FB.jpeg

Tohle jsou TOP LEDKY. Pokud ta část na kufru nesvítí tak je tam chyba a je třeba servis. Ovšem je to divné. Infotaiment by měl hlásit chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...