Přejít na obsah

Zapojení rádia


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

koupil jsem si rádio Pioneer a mám problém se zapojením do Fabie II (2012). Když rádio připojím, tak pořád celé svítí po dobu zapnutého klíčku. A pokud není klíč v zapalování, nelze rádio spustit.

Nikde jsem nenašel, že by to někdo řešil?!? V servisu mi řekli, že neoriginální rádio tak nelze zapojit.

Jde tedy zapojit rádio tak, aby hrálo, i když není klíč v zapalování a aby šlo vypnout při jízdě.

 

Díky

Ydenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda chlapci...

Ja som mal v Roomstrovi originálne rádio Beat,a stálo za ...Ved viete!

A tak som to riešil výmenou za neorigo rádio.Prehadzoval som si to sám,a samozrejme o všetkom čo tu tvrdíte že nejde - funguje.

Mám to zapojené tak,že rádio sa zapne bez ohľadu na to,či je kľúč v zapalovaní.Batériu mi to nevybíja.Neviem ako to má Ydenek,je jasné že ked som tam mal Beat,

bola vo voze predpríprava.Rádio sa ale po stanovenom čase samo nevypne - ako origo škodovácke rádiá.Musím ho vypnúť manuálne tlačitkom On-Off.Na Beate mi vadil biedny príjem mimo miest a obcí,a nemožnosť 

používať USB-vstup - ktorý má teraz už bežne v origo rádiach npr.Dacia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...