Přejít na obsah

7 míst, zkušenosti


nevericitomas

Doporučené příspěvky

Aktuálně mám Superba 3, auto bych neměnil, ale čekáme 4. potomka a už se tam nevejdeme.

Vůbec netuším, jaké auto koupit. Jaká je použitelnost 7mi místného kodiaqa? Nebudem v 6ti jezdit každý den, spíš tak párkát do měsíce na výlet. Je to vzadu jen pro děti a do jakého věku cca?

Nějaký jiný tip na zajímavé auto pro 6/7 lidí? Na Superbu mi vyhovuje že je to pohodlné, rychlé, velké auto, ale není drahé. SUV mít nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu doporucit Sharana (mel jsem 12/2014, 2.0TDi, 103kW)

Najel jsem s nim 240tkm a byl jsem s nim maximalne spokojeny. Delal presne to, k cemu byl urcen.

Mel prekvapive vyborne jizdni vlastnosti. 

Vzadu sedely asi 16lete decka. (tak 180cm). nic extra ale pouzitelne bez problemu.

Prijde mi, ze ty vicemistne SUV jsou vylozene hodne nouzove ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme a občas se to hodilo. Pro děti do 10 let úplně v pohodě, mysli ale na to, že vzadu není isofix. Na kratší výlety je to v pohodě i pro dospelaka. Znovu bych to ale nekoupil, ve složeném stavu ubírají zadni sedačky místo v kufru, což vzhledem k pouze prilezitostnemu využití zadních sedaček nestalo za to.

Pokud to myslíš vážně s cestovanim v 5+ lidech, já bych dnes vzal nového Multivana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,  máme 7 míst, je to v poho,ale jak je dítě malé tak i Kodiaq je malý. Dáš tam kočárek pár tašek a končíš. Nakonec jsem koupil s představou na tři až 4 roky Ford Tourneo custom. S tím že jej pak prodám. No a děti jej nechtějí dát pryč. A to už se do Kodiaqu vlezou v pohodě. Ale upozornůji je to pořád Ford. Ford je zatím doma . Vzadu klidně i dospělý  normalní postavy, néé dlouhán.Ale dospělý do chorvatska asi ne. už to není o pohodlí  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Máme 7 míst. 3 děti: 9, 5 a 1.5 roku.

Pokud v 2 řadě mate dětské sedačky tak na 3 řadu už se nedostanete - nejdou sklopit sedačky aby se tam vlezlo.

Do 3 řady pro dětí musíte taky dávat sedačky, přičemž vajíčko pro mimino tam nesmí a taky nejsou izofixy, tak že buď bobek nebo něco jako Britax Römer Kidfix 2 R, přičemž něco jako Britax Romer Discovery tam nedáte kvůli hlavovým operkám. Tak že, zase, ne každá dětská sedačka je vhodná na 3ti řadu.

Máme taky superba, a budete překvapen jak je kodiaq prostorově malý v porovnaní se superbem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...