Přejít na obsah

Nové modely Škoda


George Couser

Doporučené příspěvky

Kromě všech těch Roomsterů, Joyterů, Superbů apod. se ve škodovce pomalu ale jistě připravují na další modelovou ofenzívu. Mezi tyto modely bude patřit možná "MPV" na bázi Octavie, které by se mělo zařadit někam mezi Golf Plus a Touran. Do výroby by se mohla dostat koncem roku 2008 (Teda tak, aby neohrozila nástup Golfu Variant). Definitivně však o jejím osudu ještě představenstvo nerozhodlo.

kopiedsc02517nq4.jpg

(Omluvte kvalitu, ale skener ani fotak nikde a muselo se to vyfotit rychle lol )

Dalším modelem má být vůz na stejné platformě jako Fabia, ale má být směřován níž cenově (a zřejmě i rozměry). Částečně tak bude konkurovat laciným konkurentům (například Loganu, i když ten je větší...). O tomto voze již prý bylo kladně rozhodnuto, otázkou je, jestli to bude Škoda, nebo to nakonec nedostane samolepku VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prosim tě, co si to tu vymejšlíš, ve škodovce se o ničem takovém neuvažuje, alespoň ne v dohledné době. Tudíž tvůj rok 2008 je úplně zcestnej. Navíc se tyhle fotky objevily v německým časáku spolu s dalšíma studiema...

Navíc se tam i píše, že nová Fabie bude v prodeji i v 3-door verzi, což jak všichni víme, je kravina, alespoň pro pár dalších let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Fabie Combi, realita

ty hagusy hezky zjemňují ostrý lom sloupku do střechy, jsem zvědav na zadní horní roh dveří, u krátké se mi zdá dost do ostra, jinak se mi dlouhá líbí stejně jako krátká

na těch hagusech je nejvic videt, že je to fotomontaz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabie Combi, realita

ty hagusy hezky zjemňují ostrý lom sloupku do střechy, jsem zvědav na zadní horní roh dveří, u krátké se mi zdá dost do ostra, jinak se mi dlouhá líbí stejně jako krátká

na těch hagusech je nejvic videt, že je to fotomontaz....

taky se mi to zdá, pravý je v předu kratší a vzazu není tak vysoký jako levý, ale možná je to jen optický klam <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se libí strašně ten superb -_- ,new fabia combi se mi moc nezamlouva je to podle me takova rakev a az to bude jezdit v cerny perlet. folie na oknech tak to rakev bude ;) Ale libi se mi také ..

Nemáte ještě nejake obrazky,informace o tom novém superbu ? krom tady toho tohle

6051221.001.mini1L.jpg

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se libí strašně ten superb -_- ,new fabia combi se mi moc nezamlouva je to podle me takova rakev a az to bude jezdit v cerny perlet. folie na oknech tak to rakev bude ;) Ale libi se mi také ..

Nemáte ještě nejake obrazky,informace o tom novém superbu ? krom tady toho tohle

6051221.001.mini1L.jpg

Tohle uz je hodne stary, VTcko z pasata, k realne podobe to ma daleko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
Ale prosim tě, co si to tu vymejšlíš, ve škodovce se o ničem takovém neuvažuje, alespoň ne v dohledné době. Tudíž tvůj rok 2008 je úplně zcestnej

Takže Škoda MPV je potvrzeno na cca 2009, takže zas tak o moc jsem se nesekl... lolkol5

To jako fakt? ;) Snad to zas nejsou info od lidi z linky... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako fakt? ;) Snad to zas nejsou info od lidi z linky... lol
Skoda’s designers and engineers are also focusing on entering new market niches, including a possible full-size MPV rival for the Ford Galaxy and a bigger SUV to compliment the 2009 Yeti, for launch after the turn of the decade.

Like the Roomster, however, these vehicles would have to be distinctively different to other VW Group offerings, and would likely use a mix of different chassis modules.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako fakt? ;) Snad to zas nejsou info od lidi z linky... lol
Skoda's designers and engineers are also focusing on entering new market niches, including a possible full-size MPV rival for the Ford Galaxy and a bigger SUV to compliment the 2009 Yeti, for launch after the turn of the decade.

Like the Roomster, however, these vehicles would have to be distinctively different to other VW Group offerings, and would likely use a mix of different chassis modules.

No úplně 100% mi to nezní, navíc "For lunch after the turn of the decade" = po 2010, ale i tak opět "Džordž" HQ info :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...