Přejít na obsah

Nové modely Škoda


George Couser

Doporučené příspěvky

No jak se dívám na bazarové kousky, tak je možné, že docela zkresluje pohled. Prvně mně připadal jiný tvar předních dveří, část předního blatníku za kolem i nasávací otvor v kapotě. Ale nejspíš je jiný jenom zadek, přebývající těsnění na spodní lince mezi předním a zadním bočním oknem a podobný kravinky.

K novým modelům - podle odborářů se bude v Kvasinách stavět od začátku příštího roku nová svařovna pro nový model. Větší SUV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Vypadá to, že iHeute napsalo po dlouhé době smysluplný článek o jízdním řádu. Tzn. první polovina 2014 OIII TGI, Scout a L&K, koncept SUV. V druhé polovině příštího roku Fabia III. První polovina 2015 Superb III, druhá polovina seriové SUV.

 

Neví někdo, kdy dostanou Up!/Mii/Citigo 1.0TSI a diesel? Příští rok by mělo 1.0TSI dostat Polo při faceliftu a na podzim Fabia.

 

http://auto.idnes.cz/suv-skoda-snowman-0m5-/automoto.aspx?c=A130910_191535_automoto_fdv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Když je tu v Mladé Boleslavi stále móda návratů ke starým názvům, nevím, co pravdy na modelu MPV od škodovky, ale mohlo by se jmenovat FORMAN

Nejsem sice fanoušek těhle velkoprostorových aut, ale název by mohli použít. Mohlo by se pokračovat v propagaci formou Kult Rapidu, resp. Kult Formanu (jeden bych nabídl) :D

 

favnap010_.jpg

 

 

Skoda-Sharan-front-630x210.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

http://www.autocar.co.uk/car-news/paris-motor-show/skoda-plans-evoque-style-suv-and-octavia-cc

 

Potvrzena oficiálně Octavia "CC", Fabia III bude mít údajně designové prvky z Fabie S2000 a zmínak o platformě NVQ u Fabie. Podle všeho se bude jednat o novou "elektriku" s kontektivitou a multimediálními systémy, platforma by měla být ještě stará.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ženeva se blížíí... Jsem zvědav co všechno tam od škody uvidíme...

Koncept Vision C je daný. Dále jsem četl a octavii scout a L&K. Někde se spekuluje o konceptu Fabie III ....

Ale nezdá se mi, že by představili najednou dvě studie...

Dál asi nějaké akční modely - Rapid a Yeti Monte Carlo...

Myslím, že se Škoda blýskne :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...