Přejít na obsah

Smartlink - Spouští se "Smartlink".


Doporučené příspěvky

pro info, já nemám smartlink povolenej a na boleru, když sem zkoušel pustit tak to píše to stejný co tobě spouštění, mr18,bolero,style, asi fakt chyba sw v boleru, mě by se to nemělo vůbec načítat a naopak psát že by se mohl smartlink odblokovat aktivačním klíčem.. :D

Editováno: , autor: Ibe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím 😅 

Dokonce jsem někde četl, že to v AS vůbec nedokázali vyřešit. Nechci dopadnout tak, že budu bez auta. Kdybych aspoň náhradní vozidlo dostal, protože cesta do práce je teď pro mě zbytečná pakarna. Bohužel je auto pojízdné, takže na to nemám nárok. 

 

Každopádně o problému se SW ví, protože už ho flashovali, dávali úplně nový, takže problém asi tuší kde je. Jen ho vyřešit. 

Editováno: , autor: patrikderka
Doplnění info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, lucky.jack napsal:

Já myslím, že se má udělat fiktivní výměna jednotka přes diagn a následná konfigurace přes SVK. Něco podobnýho jsem řešil. Byla to jen SW záležitost. 

Jsem zvědav co ti řeknou.

No a tento zásah se dělá taky jako záruční oprava? Nebo se to již bere jako aktivace takže by to bylo za těch 6000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě Bolera mohou existovat 3 varianty
* jednotka SmartLink vůbec neumí a tedy nelze jej ani aktivovat

* jednotka SmartLink umí, ale nebyl v konfiguraci zaplacen, potom jej lze dodatečně aktivovat
* jednotka SmartLink podporuje a byl v konfiguraci připlacen a auto tedy vyjelo již s aktivním z továrny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...