Přejít na obsah

Kámen v rozvodu vzduchu pod sedačkou řidiče


Romaxik

Doporučené příspěvky

Ahoj, já to nerozebíral, ale na hubici vysavače jsem nadstavil tenčí hadičku, tak aby vlezla do průduchů a prostě jsem kámen vysál. Před tím jsem tam ještě strčil endoskopickou kamerku, abych našel, kde přibližně je, protože to hledání kamínku poslepu bylo o nervy :)

Strkal jsem buď z pod sedačky nebo ze středové mřížky, ta jde snadno vyndat

 

 

Snímek obrazovky 2023-03-28 071158.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak nakonec to ani vysavačem nešlo. Pod sedačkou už je proříznutý kobec pro nějakou dodatečnou montáž, tak jsem to proříznul trochu víc, potom jsem proříznul otvor do sacího potrubí (ze 3 stran), odklopil, vrazil kameru a něco nepatřičného jsem tam zašel. Sledoval jsem tedy kamerou předmět, a zade zasunul hadici vysavače a věc jsem vycucnul. Ale nechtělo se mi hrabat v pytlíku vysavače, tak nevím, co to bylo. Ale už (ulespon po krátkou jízdu) to tam nelítá. Nakonec jsem otvor uhnul zase zpátky a přelepil to páskou, koberec vrátil zpátky a snad to bude OK.

A ušetřil jsem 5000Kč, co chtěli v autorizaku - na druhou stranu mám říznutý koberec, ale to asi zvládnu.

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...