Přejít na obsah

nefunkční zamykání kufru


ZuzanaTrojanova

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

chtěla bych tady poradit, než s tím půjdu do servisu:-)Jsem lajk a tuším, že cena v servise pro ženskou bude mnohem vyšší:)  Koupila jsem si Octavku Combi 3 (rv.2017) mám ji doma asi měsíc a přestalo mi fungovat zamykání kufru, všechny ostatní dveře fungují a zamknou se. Všimla jsem si také, že Kessy u řidiče funguje podle nálady, u spolujezdce už náladová není a funguje OK, může to mít souvislost? Je nějaká možnost, jak kufr zamknout manuálně, než to opravím? Zkoušela jsem použít klíč a zamknout centrálem, ale nepomohlo a kufru se zase otevře. Máte prosím nějaký fígl? Případně je pravděpodobné, že se nejedná o čidlo,ale třeba jen o pojistku?Děkuju za radu:-)Zuzka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
V 16. 4. 2023 na 22:56, hamoun napsal:

 

Takto jsem málem dostal slevu 15 tis v autobazaru za nefunkční zámek kufru 🤣, ale jak prodejce odešel od auta, už to nešlo odemknout. Přišel k autu a já jsem ho odemčel... Bohužel pro mě....

 

Výhoda tohoto odemykání kufru je,, že se odemkne pouze a jenom kufr. Zbytek auta zůstává zamčený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...