Přejít na obsah

Zadní LED brzdové světlo - výměna


Trisy89

Doporučené příspěvky

Ahoj borci,

 

mám OIII RS combi po faceliftu. Vzadu to má ty LED světla. Po nastartování se mi teď občas stává, že mi auto hlásí zkontrolujte pravé zadní brzdové světlo.

Problém je, že občas svítí a vůbec to nehlásí a občas nesvítí a hlásí to.

 

V manuálu mám pouze výměnu žárovek v těch starých typech světel, ale nikde nevidím návod na výměnu v těch nových LED světlech.

 

Zajímalo by mě tedy, jestli se vůbec ta brzdová žárovka dá vyměnit, nebo je to všechno jako led modul a musí se kvůli tomu měnit celé světlo???

Nebo by to mohl být jen špatný kontakt, když to někdy jde a někdy ne?

 

Neměl jste někdo stejný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zadní LED brzdové světlo - výměna

demontovat svetlo a skontrolovat konektor. ak niekto menil smerovku alebo spiatocku (napr. za LED), mohol blbo osadit kable, tie sa dostali do tesnenia a cez to nasledne zatekalo

 

015.thumb.jpg.29b47de0c4de893d990d6fad716c08b1.jpg 016.thumb.jpg.3e16fa8ef36d65c3eb85f26860908535.jpg 019.thumb.jpg.d51698cd92ae90e35d9708b9f4eb561e.jpg

 

ja som mal problem so spiatockou. na foto vidno stlacene tesnenie a kvoli tomu skorodovany pin. nastastie som to stihol a nemusel som menit nosic ziaroviek. samozrejme vsetko vycistene a pin vymeneny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, wirer napsal:

demontovat svetlo a skontrolovat konektor. ak niekto menil smerovku alebo spiatocku (napr. za LED), mohol blbo osadit kable, tie sa dostali do tesnenia a cez to nasledne zatekalo

 

015.thumb.jpg.29b47de0c4de893d990d6fad716c08b1.jpg 016.thumb.jpg.3e16fa8ef36d65c3eb85f26860908535.jpg 019.thumb.jpg.d51698cd92ae90e35d9708b9f4eb561e.jpg

 

ja som mal problem so spiatockou. na foto vidno stlacene tesnenie a kvoli tomu skorodovany pin. nastastie som to stihol a nemusel som menit nosic ziaroviek. samozrejme vsetko vycistene a pin vymeneny

No tak jsem se díval a mám nejspíš ten samý problém. Těsnění je pomackané. Jediný rozdíl je, že já nedokážu ani vytáhnout ten konektor z toho světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, wirer napsal:

Najprv uvolnit cervenu poistku, az potom tahat ciernu cast konektora. Ak to nejde ani tak, je mozne, ze to zoxidovalo uplne. Tu uz hrozi odtrhnutie "kolika" z nosica ziaroviek

 

Jojo, utrhl jsem to, bylo to komplet zoxidovane... uz jsem se díval kde koupit díly. Nemůžu najít jen piny do toho konektoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...