Přejít na obsah

Nefunkční otočné ovladače na CN android 10 autorádiu


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

po 2 týdnech používání čínského android 10 autorádia viz obr mi přestaly reagovat na otočení postranní otočné ovladače. Levý byl na hlasitost a druhý pro ladění stanic. Na stlačení reagují, ale otočení na obě strany je mrtvé. Zkoušel jsem i přenastavení funkce tlačítek v továrním nastavení androidu a nastavit lze vše, krom těchto otočných :-( Reset a pak i návrat do továrního nastavení bez efektu. Nenapadá vás v čem by mohl být problém? Před tím, než k tomuto došlo, tak jsem zapojoval externí mikrofon a vstup na USB (obr2). USB i když měl stejný jack do rádia měl ale jinak poskládané kabely k jednotlivým pinům, než USB kabely, co mi k rádiu přišly v balení. Je možné, že jsem po zapojení telefonu a flash USB, které nijak nereagovaly vzhledem ke špatnému zapojení mohl něco odpálit v rádiu? Nefunkčnost toho otočného volume mě hodně irituje vzhledem k tomu, že nemám ovládání na volantu :-/ CN Prodejce klasika nereaguje. Díky za rady

android 10.png

USB.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...