Přejít na obsah

Výměna halogenových žárovek za LED žárovky


MarekNosek

Doporučené příspěvky

Prosím máte někdo zkušenost s výměnou halogenových žárovek za LEDky? Já jsem si koupil od jednoho borce LED žárovky, které jsou na patici H7. lze je zapojit bez adaptérů a dalších nesmyslů, svítí, fungují a nehlásí chybu ALE! Když pustím plynový pedál, žárovky zeslábnou natolik že skoro nejde vidět, dokud držím auto pod plynem, tak svítí normálně. Údajně je to rekuperací a nestálým proudem který jde do žárovek, lze to nějak jednoduše vyřešit, nebo mám na ty ledky zapomenout? Mám možnost zapůjčit si VAG kabel s PC a softem kde si můžu kdyžtak cokoliv nakódovat, ale na to bych potřeboval návod, který jsem konkrétně na tuto problematiku nikde nenašel. Poradí někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám bohužel zkušenost pouze "z té opačné strany" - podobných kutilů s dobasltenými LED/HID světly se poslední dobou vyskytuje čím dál tím více. Dejte tam laskavě zpět ty halogeny a vykašlete se na to, protijedoucí řidiči Vám už teď předem děkují.

Anebo si kupte auto, co má LED světla už z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, S.Lopik napsal:

Já mám bohužel zkušenost pouze "z té opačné strany" - podobných kutilů s dobasltenými LED/HID světly se poslední dobou vyskytuje čím dál tím více. Dejte tam laskavě zpět ty halogeny a vykašlete se na to, protijedoucí řidiči Vám už teď předem děkují.

Anebo si kupte auto, co má LED světla už z výroby.

Mám tam zpět halogeny. Řešil jsem to jen proto, že jsem měl posledních 10 let auta jen s Bi-xenonama, nebo s full led. Tuto konfiguraci jsem dostal jako pracovní / firemní automobil, který jsem si nevybral a nemohl jsem ovlivnit výbavu. Možná je to jen o zvyku, ale já prostě špatně vidím s těma halogenama a nové světla za vlastní kde jsou origo led kupovat nebudu, firma to řešit nechce. Tak jsem se snažil hledat možnosti. Zatím jsem zkusil toto a nefungují, tak zkouším halogenové osram které mají údajně +200% svítivost (jsou to normálně homologované žárovky). Ale není to ono…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...