Přejít na obsah

Poskozeny lak na dverich spolujezdce pri transportu k prodejci


zdenal_cz

Doporučené příspěvky

Zdravim, 

muj prvni prispevek tady na foru a bohuzel pro me ne az tak prijemny.

 

Po objednani O4 (RS, seda graphite) cekam tento tyden (pokud pujde vse dobre) na prevzeti vozu od prodejce. Bohuzel mi v patek volal, ze pravdepodobne pri transportu doslo k poskozeni laku na dverich spolujezdce. Vyptaval jsem se, zda se to bude resit rozlestenim, bohuzel dnes dosel email, ze se dvere budou muset prelakovat (poskozeni bylo videt i po prelesteni). Zadal jsem i o zaslani fotky poskozeni, ale tu mi prodejce neposlal, pouze info o reseni poskozeni. A navic mi nabidl jako "kompenzaci" platbu za natankovani nadrze po prevzeti.

 

Jaky mate nazor na kompenzaci, mam zadat premereni a porovnani laku na opravovanych dverich a na dverich bez vad? Mam pozadovat nejaky dokument o oprave laku u prodejce pred prevzetim (at mam "v ruce" nejake potvrzeni, ze oprava laku byla v souvislosti s poskozenim pri prevozu a ne po nehode)?

 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidieť to asi nebude ak ide o nové auto. 

Ale pocit v hlave bude. 

Kompenzácia za mňa OK, či by som to akceptoval neviem. 

Ak ide o RS a berieš to auto ako viac ako presuvadlo bude ta to stvat. 

Môžeš ešte skúsiť riešenie vo forme výmeny dvier ale aby to nebolo nakoniec ešte horšie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby měli nějaký důvod měnit celé dveře (velké poškození) tak stejně bude následovat přelakování s tím, že pro co nejmenší rozdíl v odstínu, to dělají s přesahem "do stracena" na blatník a na zadní dveře.

Takže tak či tak lakování dveří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...