Přejít na obsah

Strácanie oleja


tomiks3

Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, tomiks3 napsal:

Zdravým. Mám Ssoda Fabia III 1,4 tdi, najazdených 165 000 km. Od posledného servisu, co bolo pri 155 000 km, mi začala papakt olej prilbižne 0,5 l na 1500km. Viem ze tieto novsie auta olej zeru ale je to mozne ze az tak moc? 

Vďaka za vaše odpovede.

 Neměnili tam oproti předchozím výměnám zásadně jinou  viskózní specifikaci oleje, např.  0W30 za 10W40 apod.? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, tomiks3 napsal:

Snad to kruzky nebudu

A co by to mělo být když to někde neteče? Mám relativně čerstvou zkušenost s překroužkováním u benzínu. Po 5.000km zatím nechybí ani deci a to jsem se s tím trápil víc jak rok než jsem se rozkýval a to jsem nechal měnit před tím ještě gufera ventilů, marně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý deň vedel by niekto povedať tiež sa začal olej stracať ale tak že zanecháva olejove škvrny pod autom. Auto ma 80 tisic km a rok výroby je 11/2017 kód motora cusb 66kw. Pozeral som na viečko chladacej niesú olejove škvrny ani pozreti pod olejove viečko niesu náznaky chladacej.

received_747639120694424.jpeg

Editováno: , autor: Sajmom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...