Přejít na obsah

Osvětlení nástupního prostoru ve zpětných zrcátkách


Martyp

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Pin č.10. Vsetko mas na ôsmej strane. Inak vyborna vec toto. Ja sa orientujem tymto svetielkom pri zamykani a odomykani auta. A oznamenie blinkrami  o zamknutí a odomknutí mam vypnute . Aspon teraz na zimu. Kedze pri odomknutí sa rozsvieti a pri zamknutí zhasne. Mne to tak vyhovuje. A uvažujem to domontovat na druhu stranu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, dodělal jsem osvětlení nástupního prostoru. Pravá strana funguje bezvadně. Ale u řidiče mi problikává led modul pokud jsou dveře pootevřeny v pozici 10-20 cm. Když je rychle otevřu nebo zavřu, tak v této pozici ledka jenom blikne. Když je v této pootevřené pozici nechám, tak bliká neustále. Zkontroloval jsem kabeláž v průchodce dveří, ta vypadá dobře. Když zahýbu kabelama při otevřených dveřích, tak se nic neděje, žádný problik.

Nemáte nějaký tip, co s tím?

Editováno: , autor: Laďan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Bohužel jsou to celoledkové moduly, takže bych musel štípnout dráty a natvrdo napájet žárovku. Nicméně, protože jsem potřeboval být pojízdný, tak jsem dveře poskládal zpátky, nastavil dojezdy oken a hle.... všechno funguje, jak má. Nechce se mi teď auto dráždit a zjišťovat, kterej komponent způsobil správnou funkčnost lampičky. Skoro to vypadá jako nějaká vlastnost, ale moc se mi tomu nechce věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mám problém který tu zatím ještě nikdo neřešil, mám oct 2 Fl a nesviti mi na pravé straně osvetleni nástupního prostoru v zrcatku u spolujezdce, žárovka je ok a proměřil jsem i všechny pojistky, dále mi nesviti jen na pravé straně vnitrni osvětlení klik a nesklápí se pravé zrcatko, vyhrev ale funguje, setkal se s tím už někdo? Asi to bude mít souvislost, budu vděčný za každou radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

prosím Vás, mám problém nevím jak dlouho, ale všimnul jsem si, že mi nesvítí osv. nást. prostoru a hlavně neblikají blinkry v zrcátkách.

Blinkry neblikají rychleji, tak předpokládám, že led blinkry neodešly, měly by "blikat" rychleji, jako při prasklé žárovce, ne?

A žárovky W5 v osvětlení jsou také ok a svítí kdekoliv jinde.

Nakódováno jest už od doby koupě.

Není možné, že je ještě třeba někde v 09 cent. el. nebo někde?

Už vážně nevím, kde to hledat. :(

Vyhřívání zrcátek funguje normálně.

 

Moc děkuji za jakékoliv info!!


Adressword : 42 Jméno:Elektronika dveří řidiče VAG číslo:1T0959701D PopisTuer-SG 005 Verze software:0953 Kódování:0000248 Rozšířený režimTP2.0, CANT=300 CANE=310 Chybové kódy nalezeny 03AF Vyhřívané vnější zrcátko na straně řidiče Vyhledávání ŘJ ukončeno

Adressword : 52 Jméno:Elektronika dveří spolujezdce VAG číslo:1T0959702D PopisTuer-SG 005 Verze software:0931 Kódování:0000248 Rozšířený režimTP2.0, CANT=300 CANE=312 Chybové kódy nalezeny 03B0 Vyhřívané vnější zrcátko na straně spolujezdce Vyhledávání ŘJ ukončeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
V 22. 2. 2008 na 20:09, zdemar napsal:

No normálně to napojit na osvětlení vnitřku auta. Ve dveřích ti taky přece svítí výstražný osvětlení. To je taky napojený na osvětlení vnitřku auta. Stačí natáhnout drátek od toho a máš to hotový. :)

Mám problém - nefunguje mi ani výstražný osvětlení ve dveřích, ani osvětlení nástupního prostoru (obojí na straně spolujezdce). Na diagnostice mi to vyhazuje chybu "J387 - kódování řídící jednotky dveří na straně spolujezdce". V servisech mě odkazují na autorizák, obvolal a obepsal jsem všechny AS v kraji, nikdy to nikdo nekódoval. Znamená to, že tyhle světla nemají s dveřní jednotkou nic společného a chyba je tedy ve zlomeném káblíku?

 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 9. 2020 na 8:28, jimmy3 napsal:

Ahoj, mám problém který tu zatím ještě nikdo neřešil, mám oct 2 Fl a nesviti mi na pravé straně osvetleni nástupního prostoru v zrcatku u spolujezdce, žárovka je ok a proměřil jsem i všechny pojistky, dále mi nesviti jen na pravé straně vnitrni osvětlení klik a nesklápí se pravé zrcatko, vyhrev ale funguje, setkal se s tím už někdo? Asi to bude mít souvislost, budu vděčný za každou radu 

Kamaráde... tak to máš to samé co já :-( Přišel jsi na to, co s tím? U mě jsou všichni marní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...