Přejít na obsah

Jakym zpusobem se opravi?


NoiseR

Doporučené příspěvky

Posilam foto moji odreniny/prohnutiny - jak myslite, ze se to bude opravovat? Zajima me to proto, ze lem kolem kola je ohnutej az do mist, kde jsou zahyby pod dverma a navic ten zadni blatnik je jeden dil s prahem a celym bokem strechy az k prednimu zrcatku, to se nekde rizne a navari? Diky...

post-18-1166465791.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu řek, není to zas tak dávno, co se mi něco (nebezpečně) podobnýho stalo taky, možná ještě ve větším rozsahu. Do tohohle stačí klepnout z druhý strany, zakitovat popřípadě, přebrousit a stříknout. Jestli chceš, ozvi se (icq nebo mail) a pošlu Ti fotky před a po... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpovedi, neni to napicku, kdyz to jen klepnou a kitujou? Ja jenom, jestli to pak nebude reznout nebo tak - fakt tomu nerozumim, tak sorry za ot, ja jen abych to vedel a mohl neco zmenit, nez to udelaji po svym :)

Mechos ve Skoda mi rikal, ze to nepujde vyklepat, protoze je to vzany az k tem zahybum pod dverma a ze se bude nejspis davat nakej vyrezovej dil...

Editováno: , autor: NoiseR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpovedi, neni to napicku, kdyz to jen klepnou a kitujou? Ja jenom, jestli to pak nebude reznout nebo tak - fakt tomu nerozumim, tak sorry za ot, ja jen abych to vedel a mohl neco zmenit, nez to udelaji po svym :)

Mechos ve Skoda mi rikal, ze to nepujde vyklepat, protoze je to vzany az k tem zahybum pod dverma a ze se bude nejspis davat nakej vyrezovej dil...

ty voe bych se fakt posral :(:( , já se těhle oprav bojim, ikdyž asi nemám proč, takle(a ohodně víc zbušenejch a rozřezanejch) svařenejch aut všude jezdí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Bohuzel jsem to fotil v rychlosti a blbe ostril na povrch... Takze nic na ukazku nemam ale to to Tvoje neni nic strasnyho. Dost jsem toho videl, pravda jen pres net a tohle neni nic strasnyho. Promacknute vytlaci a jestli dobre vidim, tak mas jen chycenej lak a to rozlesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně promačklé dveře dělali v Praze firma se jmenuje www.autodoktor.cz po 14dnech provozu noveho auta.Nějakej ko..t je dost promáčkl a spraveno tak ,že není poznat kde to bylo.Ale to co má NoiseR je spíš na vyklepání,překitování a přestříkat.Jenom bych nadal vydělat škoda servisu v ktere koliv dobré lakovně Tě to přijde na polovic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thomasino: zni zajimave, ale ja uz mam domluveno, pujcuju si za to nahradni auto u nehoda.cz a oni zaridi vse u autor. servisu - je tu v Plzni jeden rodinnej, tak jsem zvedavej na pristup, aspon ho vyzkousime :)

Vlasta: Jde to z penez pojistovny vinika, takze mne jde hlavne o to, aby to bylo rychle a zase byl mazlik OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...