Přejít na obsah

sviti ABS, ASR, rucni brzda a 3×pipa


NoiseR

Doporučené příspěvky

  • o 3 roky později...

 Fábia Combi 1,4 16v r.v 2005

Takže se mi stalo stejné výše popsané :-(

Po nastartování a ujetí cca 10m se rozsvítili hned tři kontrolky 2x oranžová ASR a ABS a červený vykřičník v závorkách (brzda), přičemž se ozvalo 3x pípnutí.

Restart nepomohl a auto jede bez problému či nějakých abnormalit.

Brzdová kapaliny je na maximu. Jediná věc je, že mi ruční brzda nezabírá jak by měla, tak si říkám, zda nemůže být sjeté obložení, nebo něco u zadních brzd, ale zase přeci s ruční brzdou nemá nic společné ABS - jen má dedukce.

Takže v pondělí jedu na diagnostiku a uvidíme zda budeme chytřejší :-(

 

Vyřešeno:

Závada na řídící jednotce brzdového okruhu. Nutná její oprava. Cena 1 600kč a vše je už skoro měsíc v pořádku bez problémů. :-)

 

Editováno: , autor: SharkRP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
V ‎19‎.‎12‎.‎2006 na 23:17, NoiseR napsal:

Ahoj, vcera prijdu po hodine k autu, nastartuju, rozsvitily se mi pomalu cely budiky - ASR, ABS, blikala rucni brzda, k tomu jeste vlevo svitil symbol volantu a 3× pipnuti. Rikam si - je to sama elektronika, restartujeme, takze novej start, vse ok. Dneska se mi to ale stalo 1× zase - jenom bez toho volantu - ASR, ABS, blika rucni brzda a zase 3×pipnuti - ma nekdo napad cim to? :(

Ahoj. Chci se zeptat jestli jste už problém vyřešil. Mám stejnou závadu, za jízdy se rozsvítí kontrolka serva, které přestane fungovat, k tomu začne blikat kontrolka airbagu, ASR a ABS a kontrolka ruční brzdy a k tomu akustický signál z přístrojovky. Po vypnutí motoru a znovu nastartování všechno funguje jak má, než se to spustí opět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 21. 2. 2018 na 12:22, simako2 napsal:

Ahoj. Chci se zeptat jestli jste už problém vyřešil. Mám stejnou závadu, za jízdy se rozsvítí kontrolka serva, které přestane fungovat, k tomu začne blikat kontrolka airbagu, ASR a ABS a kontrolka ruční brzdy a k tomu akustický signál z přístrojovky. Po vypnutí motoru a znovu nastartování všechno funguje jak má, než se to spustí opět. 

 

Ahoj, chci se zeptat jak jsi tento problém vyřešil. Mám to samé a nemůžu na to přijít.

Díky za odpověď.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...