Přejít na obsah

Kontrolka motoru se rozsvítila


Mikosar

Doporučené příspěvky

Tak už jsem na to asi přišel, byla prasklá pojistka 40 A nahoře na baterce byly tam ještě dvě 40A neobsazené, tak jsem ten kabel píchnul na pojistku vedle a zatím funguje. Ta pojistka se prý dá sehnat akorát ve škodovce tady to nikde nemaj. Doufám že to dá pokoj ale 40 A pojistka asi jen tak nepřehoří co? Ten už jen nějak pořešit tu elektroniku motoru. Nemá tu někdo lambdy za levno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Začala mi svítit kontrolka ,,systém kontroly výfukových plynů".Byl jsem v servisu a vyjely mi poruchu ,,porucha 16514-lambda sonda 1-porucha el.obvodu".Poruchu mi vynulovaly a zhruba po 50 km se mi rosvítila znovu.V servise mi řekly že je to 100% lambda,tak jsem ji vyměnil.Kontroloval jsem i svíčky.Ještě jsem špatný neviděl,ale tyhle měli na rozdíl od novejch elektrodu skoro do ,,špičky".Tak jsem je vyměnil.Ujel jsem cca 1km a kontrolka se mi rosvítila za jízdy znova.Lambda je nová,svíčky taky,tak nevím.Můžete mi někdo poradit?Díky všem.

Editováno: , autor: vitezslav2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

tiez mi vyskakuje 16514 ale este ktomu aj 16554, zatial som stym nic nerobil, auto ide normal, iba mazem chyby ... 1x ked som zmazal vydrzalo to asi 100km, 2x asi 50 km, 3x cca 350km, v prvych 2 pripadoch mi zostala kontolka svietit po nastartovani, teras naposledy pri jazde, isiel som nejak okolo 50 a drzal rychlost...

Editováno: , autor: Ivas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hledal jsem na forum ale nenašel jsem tu nic, jestli tu něco takového je tak jen asi neumím hledat. Svití mi na palubce kontrolka motoru, ale jak jsem to dal do dvou servisů tak na Vagu žádná závada, oba mechanici se schodli že nic takového ještě neviděli. Nestalo se Vám to někomu? Předem díky za tipy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak elektronika motoru svítit už přestala no občas si ještě posvítí ale teď zase začala trvale svítit kontrolka abs a asr. vag píše závadu zpětného čerpadla abs. Potvora autíčko začíná nějak zlobit. Netušíte někdo co by to mohlo být za zradu?

tak přesně takovej mám taky problém včera se mě rozsvítilo abs a asr!!ale auto sem zhasl a zas natočil a v poho ale kontrolka motoru ta mě svítí pořád psalo to svíčky tak sem dal nový teď to píše lamdu ale když sme je měřili tak jsou OK a na emisích je to všecko taky OK co by to mohlo být???ten svazek prokletej??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je odizolovaný , ale nefugnuje zadní ostřik, je možné že někde kape na svazek a dělá tuto chybu?

taky mě to nešlo a hned nad tím svazkem je hadička na zadní ostřik a přesně nad tím udělali spoj a ona se mě ta hadička rozpojila a taky mě to teklo na svazek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hadička mi vypadla asi v zimě, jestli to tam kape na ten svazek tak už je po něm nebo je šance když tu hadičku zapojím že kontrolka sama zhasne po nějaké době?

ty mě ta kontrolka taky blikala jak vánoční stromek ale teď už pořád jen svítí ale když je všechno OK tak by po určitej kilometrech prej měla zhasnout ale nevím jen sem to slyšel nebo nechat vymazat chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem právě chtěl v servise nechat vymazat chybu, popřípadě aby mi řekli co je třeba vyměnit, ale ono VAG neukazuje žádnou závadu, a v servise mi řekli že to může být vadnou řídící jednotkou, tak nevím co s tím. Asi to nechat když to jede a neřešit no nebo já nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem právě chtěl v servise nechat vymazat chybu, popřípadě aby mi řekli co je třeba vyměnit, ale ono VAG neukazuje žádnou závadu, a v servise mi řekli že to může být vadnou řídící jednotkou, tak nevím co s tím. Asi to nechat když to jede a neřešit no nebo já nevím

mě taky svítí pořád kontrolka elektriky motoru ten mechoš co k němu jezdím tak řikal pokaždý to píše něco jinýho a že by to byla oprava pokus omyl tak že to mám nechat projevit ale ještě zkusím odmotat víc svazek já ho mám ale 5cm tak ho odmotam co pude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...