Přejít na obsah

Přední stěrače OI - problémy, nejdou vypnout, atd.


Octavius84

Doporučené příspěvky

Co je to ? Přední stěrače si dělaj co chtěj - někdy setřou jen jednou, někdy třikrát někdy třeba desetkrát, někdy se zastavěj normálně a někkdy třeba uprostřed okna. A někdy fungujou naprosto normálně. Mecanicky jsou v pořádku - táhla jsou nedávno nová - chodí z lehka a plynule.

model 1,8 20V turbo AGU 12/1998

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pozeral som to v Diel. prirucke a tam je postup na X-stran. Musi sa to merat postupne od packy stieracov a je toho dost. Konkretne som takyto problem nemal,takze z vlastnej skusenosti ti nemozem dat ziadny tip. Mozno sa ozve niekto ,kto riesil identicky problem a mas po starostach. Zelam vela zdaru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeral som to v Diel. prirucke a tam je postup na X-stran. Musi sa to merat postupne od packy stieracov a je toho dost. Konkretne som takyto problem nemal,takze z vlastnej skusenosti ti nemozem dat ziadny tip. Mozno sa ozve niekto ,kto riesil identicky problem a mas po starostach. Zelam vela zdaru!

Tak už je to v poho.Jen si najít čas a rozdělat to.2 hodinky práce a ušetřeno 1200 za nový motorek.Byl přetrhlý drát na jeden uhlík,tak jsem ho zpájel a jede to jako nový ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,ja mam zas takovy problem že když chci setřit jen jednou(pačka dolu) tak stira nekdy 2x nekdy 5x nekdy třeba spravně....co s tim asi nejaky cyklovač či co ne??popřipadě nevite cenu a kde ho v autě najdu,už mě to nekdy fakt sere,hlavně ted v tom počasí jak furt cakam vodou.díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdary pánové, nemá někdo zkušenost stim, kdyľ mu nejdou stěrače Zastavit? Mám Škoda OI, 66kW, rv 99 a teď se mi stalo, že pro po zapnutí stěrače na jedno setření mi stěrače běhají až Musim vypnout motor, po znovu nastartování Třeba mi to funguje dobře, ale pak se stane Třeba, že pro si ostříknu okno stěrače místo 3x setřou 10 x neľ se zastaví. Tušim, že pro asi bude problém v páčce ... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No páčku mám domluvenou, že mi jí půjčí, nicméně to nikdy nedělalo a je mi divné, že se to objevilo, zrovna,když jsem namontoval promazaná táhla, která sem měl zarezlé. Ještě mi napadá zda to nemůže dělat třeba stěrač u řidiče ,který mírně naráží do toho plastíku u sloupku. Pochopil bych kdyby se závada objevila, během provozu,ale je mi divný, že se to objevilo zrovna po těch táhlech ... :) já mám to auto asi prokleté... jeden den brzdy, druhý den startér a třetí den budu dělat stěrače...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

houby vim co toje: me se stalo to ze se sami zapli pri otoceni klickem a nesli vypnout, odstrala to ta krabicka c relatka v releove skrince, ja si ji rozdelal, a opravil, na 1 relatku je packa ktera se preklopi a vypne sterace, jenze kryz to melo sepnout a tím bypnout tak kontakt na te pacce byl no spíše tam nebyl a hodilo to jiskřišku a nasledne je to znovu zaplo. Na chvilinku staci kontakty ocistit, ale za chvili te vymena nemyne. jinak staci SZ a poslu ti opravnou sadu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téměř každý motorek se dá rozebrat a vyčistit.Na soukolí bývá elektrický obvod (i několik) a jeden bývá přerušený to je místo kde se motorek zastavuje a pokud je zanešený tak se právě může točit pořád a neví kdy se má zastavit. Opatrně rozeber vyčisti a pak ty kontakty(obvody)lehce mázni vazelínou aby se nevydřely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téměř každý motorek se dá rozebrat vyčistit.Na soukolí bývá elektrický obvod (i Několik) jeden bývá přerušený to je místo kde se zastavuje motorek Galerie: je zanešený tak se právě Může točit pořád neví kdy se má Zastavit. Rozeber opatrně vyčisti pak ty kontakty (obvody), lehce mázni vazelínou Aby se nevydřely.

[/ quote]

díky za radu, nějaké foto nemáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...