Přejít na obsah

Mlhovky do předního nárazníku


zabiak

Doporučené příspěvky

Jen sem tak bloumal. Máte někdo mlhovky v nárazníku? Myslím, že by to nemuselo být špatné dát tam z jiného auta například z Megana http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=29664 jedno stojí litr a zapojení by bylo jednoduché. Změřil jsem, že by se tam vešla v pohodě mlhovka 6,5cm průměr.

post-24-1168013844.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mlhovky mám. Jen mě napadlo, že by to nemuselo vypadat špatně ty kulaté a na žádný jsem to zatim neviděl a taky v těch světlech nesvítí nijak užasně, ale jestli to má vůbec cenu. A jestli by se tam nějaké vešli ten můj nárazník má ty otvory menší facelift to už je jiné kafe tam se vejde všechno. Ty z O2 jsem už tam viděl taky narvané teda v tý facelift

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlhovky do''octanarazniku''je celkem dobrej napad...nevim ale,jestli bych volil zrovna ty z OII :huh: ,spis bych zakotvil u mensiho clena skoda temu,a to u felicie,faceliftovana verze ma kulate mlhovky a to jeste s cireho plastu...takze proc to neskusit ... :) ja osobne bych volil raci tyto nez ty velke s nove octavie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlhovky do nárazníku O1 dělá Milotec, ale cenově je to teda síla.

http://www.milotec.pl/cz/?section=1&id_fol...l_foto=458&xf=1

Za tu cenu si trošku nachcali do kalhot. Když už mluvíte o té Felcii tak ta má mlhovky ještě za příznivnější cenu než jsem dával odkaz na ty první mlhovky 569Kč za kus http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=22604 to je za hubičku! Do faceliftovýho nárazníku by se měli vejít bezporblémů a možná by se vešli i do toho mého nevíte někdo jejich průměr? Jinak použití pro denní svícení by šlo jistě taky kdyby se dala méně výkoná žárovka aby neoslnovala. Jinak ale si mužeš koupit rovnou světla pro denní svícení kulatá od Hella stojí asi 2000 a vyjde tě to nastejno než kdyby jsi si musel dělat kabeláž atd sám. Ty bych bral taky jenže do mého nárazníku je nenarvu.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem šoupnul VT ty mlhovky dokrajů.

vidim ze robis upravy vozidiel na pockanie :D mas copyright od BadyS-a :smich:

celkom to tam pasne, otazka je ako sa to tam da slusne uchytit. na PC sa da spravit vsetko ...

@ BadyS - to zaoblenie hmloviek kopiruje aj tvar otvoru naraznika?

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem šoupnul VT ty mlhovky dokrajů.

vidim ze robis upravy vozidiel na pockanie :D mas copyright od BadyS-a :smich:

celkom to tam pasne, otazka je ako sa to tam da slusne uchytit. na PC sa da spravit vsetko ...

@ BadyS - to zaoblenie hmloviek kopiruje aj tvar otvoru naraznika?

to je ok, aspon sem to nemusel řezat :D

kopirovat to kopiruje,nejak velka mezera nezustane, v usazeno bych neviděl velký problém, vnější strana mlhovek je jen na zachycení do žlabku a vnitřní strany uchycení na 2 šroubky, vzadu v naraznku jsou přičky,pohrát si a jsou tam, už jsem to viděl x-krát "live" v provozu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem takle šel jednou po Praze a narazil sem na tuhle Octavku...chvilku sem premyslel kde jen sem ty mlhovky uz videl :-)

si takhle na tyhle octavky v praze davej bacha!!! jsou to octavky Městské policie-jestli ses díval pořádně, tak si musel zjistit, že tam nená mlhovku, ale stroboskop a v zadu v couvačkách taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem takle šel jednou po Praze a narazil sem na tuhle Octavku...chvilku sem premyslel kde jen sem ty mlhovky uz videl :-)

si takhle na tyhle octavky v praze davej bacha!!! jsou to octavky Městské policie-jestli ses díval pořádně, tak si musel zjistit, že tam nená mlhovku, ale stroboskop a v zadu v couvačkách taky...

Jestli se mýlím,tak mně opravte,ale to se mi nezdá.Jednak MP v neoznačeném a ještě stříbrném autě? ;) A barva stroboskopu je daná překrytem,nebo ne? :unsure:

K čemu by jim potom byl bílý strbo?Když už,tak by jako vozidlo s právem přednosti v jízdě mnělo mít modrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to auta vedení mp! v práci jim tyhle vyfikundace montujeme!!! maj tam i nějákej maják na přísavku na střechu atd!!! ty mlhovky jsou z o2 kapku poupraveny do o1! když se dobře podíváš, maji majáky i za mřížkou chladiče!! jsou to 4x4 1,8turbo čipovany na výkon RSa, takže se jim blbě ujíždí...

PS: by ses divil co jezdi po praze neoznačenejch aut mp a například maji za čelnimoknem kameru s radarem a počítačem... bacha na ty bílé auta...

Editováno: , autor: Vilda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to auta vedení mp! v práci jim tyhle vyfikundace montujeme!!! maj tam i nějákej maják na přísavku na střechu atd!!! ty mlhovky jsou z o2 kapku poupraveny do o1! když se dobře podíváš, maji majáky i za mřížkou chladiče!! jsou to 4x4 1,8turbo čipovany na výkon RSa, takže se jim blbě ujíždí...

PS: by ses divil co jezdi po praze neoznačenejch aut mp a například maji za čelnimoknem kameru s radarem a počítačem... bacha na ty bílé auta...

Dík,to je dobrý vědět :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo! je to špatenka!!! za chvíli neujedeme metr aby o nás nevěděli... jinak něják Vás nebalamutim-ty auta se jim připravujou, občas do toho taky něco montuju, tkaže poznám policejní auto... (nedělám to rád, když vim, že si na sebe montuju byč, ale co se dá dělat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to auta vedení mp! v práci jim tyhle vyfikundace montujeme!!! maj tam i nějákej maják na přísavku na střechu atd!!! ty mlhovky jsou z o2 kapku poupraveny do o1! když se dobře podíváš, maji majáky i za mřížkou chladiče!! jsou to 4x4 1,8turbo čipovany na výkon RSa, takže se jim blbě ujíždí...

PS: by ses divil co jezdi po praze neoznačenejch aut mp a například maji za čelnimoknem kameru s radarem a počítačem... bacha na ty bílé auta...

Když říkáš,že jim to montuješ,tak asi ano,ale hlava mi to nebere.

Když pominu to,že MP nesmí jinak než ve zcela vyjímečných případech používat k hlídkové službě auta jiné barvy než bílé s modrými nápisy(jiná barva vyjímečně a auto musí mít modré označení na bílém podkladu),tak implantace mlhovek z OII na OI je síla.Nikdo není zproštěn používat vozy s řádnou homologací a to ani orgáni. :ble

Pokud to vážně používají tak dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo!! řekl bych taky že určitě nejsou homologované mlhovky se strobáčem, ale to je vedlejší!!! každopádně jezdí, převážně bílé fábie-mívaj folie a vepředu před spolujezdcem má kameru.... tyhle stříbrny octavky jsou tušim že 3 a má je vedení mp, takže ty se asi měřením nebudou zabývat, ale výbavičku maji taky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můžu potvrdit,dneska v Praze měřila MP rychlost Pod táborem a měli tam bílou,ale absolutně neoznačenou fabku.Kurvy,ještě že jsem jel opačným směrem :D .No je fakt,že to místo znám a vím,že tam chytaj každou cvilku,takže tam stejně jezdím pade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...