Přejít na obsah

Mlhovky do předního nárazníku


zabiak

Doporučené příspěvky

jo nemusi to byt mlhovky

zkusil bych hellu, ale bude to ranec...Mi jsme davali za dalkovy na off-roada skoro 12 tis KC a nebo vyrobce PIAA

co to je PIAA

PIAA, vyrobce svetel stejne jako Hella. Dodavaji pridavna svetla tymum WRC, takze reference velmi dobre, a ceny...mno jsou trochu levnejsi nez Hella

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No cajti me se ctyrma mlhovkama staveli uz nekolikrat a nikdy nic. Ani na STK nebyl problem...Jediny s cim by mozna mohl byt problem, tak vim ze Nemci delaj problemy s pridavnymi dalkovymi a ze na ne musi byt samostatny vypinace nebo te donuti prestrihat kabely jako mymu strejdovy, kterej ho nemel. Ale s mlhovkama fakt netusim. Ale do Nemecka s tim jezdim pravidelne a zatim mam klid.

Editováno: , autor: plasmo
Citace předchozího příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

já mám dole xenony dálkové :-P ... je s tím drpka ale když je čas a člověk má chut tak se s tím dá vyhrát samozřéjmě že tam něco zavází tak se upravuje dokud to nedolícuješ :-P...zrcátka dokud jsme neměl folii na autě tak o šlo trošičku vidět ale po tom co jsem dal folii vše zmizelo všechny nedostatky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...