Přejít na obsah

sedačky z RS


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Ahoj,

projel jsem si tohle téma a koukal jsem, že do O1 dáváte i sedačky z Leona či G4. Jdou tam bez úprav, když jsou to skoro stejná auta?

Ty co jsou v tource nejsou nic moc a kůže RS mě taky neláká.

Co mi trochu chybí je díra na lyže v zadních sedačkách. Koukal jsem, že vyšší verze mají středovou opěrku vzadu. Dá se nějak ten průvlak doděla? Vyříznout nebo tak, ale aby se na té prostřední sedačce dalo dál občas sedět? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

jenom nechapu jednu věc, u sedaček z RS to znamená že jsou vždycky v kuži? To ne, že?

přesně tak, jsem na tom stejně smile.gif mysliš že by ta RS sedačka pomohla, kdyby to nebylo v kůži?

Tak si kup nekožené Recara co se dávaly třeba doi Bory nebo Golfů. Ty jsou super ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Seadačky do Octavky jdou z Audi A3/S3, Leon, Toledo, Golf, Bora bez jakýchkoliv úprav. bejt vám pokud chci lepší než maj klasický octavky, tak buď teda RS, nebo z Golfa IV ty polosporty, klidně i nerecaro, ty maj boční vedení skoro stejný jak recara z IV, nebo bych sháněl z Leona Cupra a potom co bych chtěl já do RSa tak Recara z Audi S3 buď v bílé nebo černé kůži a nebo polokožené s Alcantarou. :D ale sehnat je je problém.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Keby ste niekto mali záujem, tak v blízkej budúcnosti budem mať na predaj komplet sedačky z O1 RS v dobrom stave, neprepálené, nevysedené, skoro ako nové, len musím ešte zohnať nejakého majstra čo mi vie vyrobiť medzikus na osadenie nový z OII RS. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdarec lidi mozn auz to tu nekde je ale chtel bych vedet jestli dam z octavie II RS sedačky do octavie I.. a popripade jeslti sitm je moc prace urict esi mylsim ze se tam bude muset delat neco s kolejničkama.. a za druhe zadni sedačky stim bude taky naka prace nebo ty tam budou pasovta vphoode ?.. a tapeci asi vubec ze ? dik za odpoved piste do zprav prosim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...

To jsi tak lenivý, že tomu nevěnuješ ani jednu jedinou minutu, kterou trvá najít příslušné téma? Fláknul bych ti nejraději rovnou BAN - očekáváš radu zdarma, které bude někdo věnovat svůj drahocenný čas a ty se na to vykašleš, ač je to tvojí povinností danou pravidly fora. Já to tedy našel za tebe, téma se příhodně jmenuje:

Sedačky z O 2 do O 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...