Přejít na obsah

sedačky z RS


Speedy20V

Doporučené příspěvky

no ja teda na svy skoro dva metry tech 100kg mam a nemuzu si na ne stezovat, oproti RS sedackam jsou vsechny ostatni skodovacke na nic...!!!tot muj subjektivni nazor!! :)

Tj. serie elegance, to je jako kdyz sedis na lavicce ;) oproti polokozenejm v ORS, ale i ty maj celkem rezervy, hlavne bocni vedeni kolem beder ma rezervy, o hodne lepsi jsou v GIV GTI, nebo ty co se davali do Leonu Cupra treba...

Suprovy jsou i z FRS, ale co jsem od prodavace slysel, tak si na ne zase nekteri spekouni stezujou, ze se do nich nevejdou :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem látkové sedačky z Octavie sportpaket.Měly stejné sezení jako RS,jen byly látka.Měl jsem je a viděl pouze jednou.už nikdy potom jsem je neviděl,ale Allesio ti klidně dá molitany z RS a potáhne látkou.Napiš mu a uvidíš

v nemecku jsou častěji k viděni ;) stejne jako ty rs,ale klasika potah elegance ;)

post-25-1168189691.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem látkové sedačky z Octavie sportpaket.Měly stejné sezení jako RS,jen byly látka.Měl jsem je a viděl pouze jednou.už nikdy potom jsem je neviděl,ale Allesio ti klidně dá molitany z RS a potáhne látkou.Napiš mu a uvidíš

v nemecku jsou častěji k viděni ;) stejne jako ty rs,ale klasika potah elegance ;)

Jo přesně takový jsem taky viděl, ale jenom jednou - je to sport packet... Alessio ti to udělá, ale stojí to spoustu $$$ - takže až na letošní Vánoce třeba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, všichni tu píšete o panu Alesiovi :) ale zatím jste každej napsali jeho nick jinak a ja nevím jak je to správně a nemůžu ho najít mezi uživateli, takže ani nemůžu zjistit cenu a pořádně se zhrozit.... Zkuste někdo napsat přesně jeho nick nebo rovnou nějakej odkaz nebo co já vím..... kuju -_-

Krysarr: No zrovna ty se tak blbě ptej :D kolikrát už jsem málem vypadl z okýnka spolujezdce, volantu se musím držet zuby nehty a jsem nohama zapřenej kde jen to jde, auto si hezky sedí na silnici a já tam lítám jak špíná v kýblu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, všichni tu píšete o panu Alesiovi :) ale zatím jste každej napsali jeho nick jinak a ja nevím jak je to správně a nemůžu ho najít mezi uživateli, takže ani nemůžu zjistit cenu a pořádně se zhrozit.... Zkuste někdo napsat přesně jeho nick nebo rovnou nějakej odkaz nebo co já vím..... kuju -_-

Krysarr: No zrovna ty se tak blbě ptej :D kolikrát už jsem málem vypadl z okýnka spolujezdce, volantu se musím držet zuby nehty a jsem nohama zapřenej kde jen to jde, auto si hezky sedí na silnici a já tam lítám jak špíná v kýblu :D

tu máš jeho web. http://www.auto.asp2.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysarr: No zrovna ty se tak blbě ptej :D kolikrát už jsem málem vypadl z okýnka spolujezdce, volantu se musím držet zuby nehty a jsem nohama zapřenej kde jen to jde, auto si hezky sedí na silnici a já tam lítám jak špíná v kýblu :D

No ja prave ze o tom neco vim lol Ja v tech sedackach nejak docela drzim, ale v Tvym podvozkovym pripade to opravdu chce neco s tim udelat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysarr: Aaaaaa, tak proto si mi je prodal, nechtelo se ti porad litat po aute sem a tam co? No teď už to konečně vím. :) .........hej ale vážně, drží to jak prase a na drncání jsem si zvykl velice rychle, už o tom ani nevím :)

Presne, chtel sem se toho zbavit driv, nez bych nekde vypadnul bocnim okynkem lol Sem rad, ze jsi spokojenej, prozrad mi ale, jaxis na to zvyknul, tady na tom tankodromu to fakt neslo. Nebo jestli to delaly seriovy pruziny, no musis me povinne svezt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysarr: musíš být tvrdej chlap, pak tě tvrdý sedačky nerozhází :D

Jako je to tak dokonalej pocit z jízdy, že nějaký drobnosti, jako drncání prostě přehlížím a podle mě bude velký rozdíl v těch pružinách :)

A neboj neboj, určitě tě svezu, jenom musí být cesta kolem

Editováno: , autor: Speedy20V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysarr: musíš být tvrdej chlap, pak tě tvrdý sedačky nerozhází :D

Jako je to tak dokonalej pocit z jízdy, že nějaký drobnosti, jako drncání prostě přehlížím a podle mě bude velký rozdíl v těch pružinách :)

A neboj neboj, určitě tě svezu, jenom musí být cesta kolem

No, ja prave tvrdej sem, sem sama kost a telesnej tuk 6,7% lol

No ja mel taky dokonalej pocit, ale nesmelo to moc drncat, paxem to proklinal, a premlouval se, ze si to necham :) Asi ty pruziny fakt delaji hodne, ze to je snesitelnejsi, precejenom seriovy pruzky nejsou na tak tvrdy tlumice delany, tak to nejak zlobilo

Jasna paka, uz se tesim :palec:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám tělesný tuk pod 5% :D když mi ho u doktora měřili, tak jim to nahlásilo error a to je prý pouze v případě, když má člověk tuku pod 5% :D

A je dost možný, že se povozíš třeba až na jaře, ale to rovnou na 17" papučkách :)

Kurwa, tak to uz ses fakt extrem lol

Na jare nevadi, jaro uz zacalo a k tomu na 17kach to bude jeste lepczi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...