Přejít na obsah

Philips Blue Vision a Vision Plus H1


JarVal

Doporučené příspěvky

Kde se dá dokódovat ta druhá zadní mlhovka? Proč, když už tam jsou namontovaná, nesvítí rovnou z výroby?

Na žádném "moderním" autě nesvítí obě mlhovky, je to kvůli tomu, aby se to nepletlo s brzdovýma světlama, takže proto mi přijde zbytečné a kontraproduktivní to kódování/zapojení řešit.

Není náhodou povinné třetí brzdové světlo..právě u nových aut? potom by se to rozhodně plést nemělo :p Takže pokud někdo ví způsob, sem s ním :help::help: Třeba na moji jednotku na fóru uvedený postup nezabírá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro neznalý mám takovou radu, jak se bránit oslnění za mnou jedoucím autem. Možná je to známá věc, ovšem nikde jsem se tu o tom nedočetl a sám jsem na to přišel náhodou. Tak tedy, pod zrcátkem je takové tlačítko (nevím jak to nazvat jinak). Na něj když zatlačíte směrem proti přednímu oknu, zrcátko se vám sklopí. Za dne byste v něm viděli zadní sedačky, za to v noci vidíte pořád světla aut za vámi, ale tlumeně. Je to jako byste si nasadili sluneční brýle.

:doh:specool::kol-24::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se dá dokódovat ta druhá zadní mlhovka? Proč, když už tam jsou namontovaná, nesvítí rovnou z výroby?

Na žádném "moderním" autě nesvítí obě mlhovky, je to kvůli tomu, aby se to nepletlo s brzdovýma světlama, takže proto mi přijde zbytečné a kontraproduktivní to kódování/zapojení řešit.

Není náhodou povinné třetí brzdové světlo..právě u nových aut? potom by se to rozhodně plést nemělo :p Takže pokud někdo ví způsob, sem s ním :help::help: Třeba na moji jednotku na fóru uvedený postup nezabírá

Nemá cenu o tom tady dlouhe diskutovat, je to jak se stěračem, co člověk, to jiný názor. Tohle vychází z norem a každé nové auto to tak má, bez ohledu na třetí brzdové světlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá cenu o tom tady dlouhe diskutovat, je to jak se stěračem, co člověk, to jiný názor. Tohle vychází z norem a každé nové auto to tak má, bez ohledu na třetí brzdové světlo.

To je jasný..právě legislativa i pro nová auta praví..jedno mlhové vlevo popř. dvě symetricky. Dvě vypadají o dost líp..hlavně nechápu, proč je tam potom kompletní příprava včetně dvouvláknové žárovky a vedení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný..právě legislativa i pro nová auta praví..jedno mlhové vlevo popř. dvě symetricky. Dvě vypadají o dost líp..hlavně nechápu, proč je tam potom kompletní příprava včetně dvouvláknové žárovky a vedení

Není to v některých zemích jinak?

Podle mně by nemělo, protože v tomhle jsme v unii jedna velká rodina -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

o tom zda se budou plest mlhovky s brzovíma světlama jsem se bavili v praci.Co ělověk to nazor.Tak jsem to pak doma zkusil a zjisil že by si u OII neměl nikdo splést brzdové světla s mlhovkama. Mlhovky jsou posazeny ve spodku toho Céčka a brzdovky na hoře.Takže pokud člověk není tatar, tak mu musi být jasný že brzodovky pořád nesvití tudiž to jsou mlhovky kor když to bude v mlze nebo za snížené viditelnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom zda se budou plest mlhovky s brzovíma světlama jsem se bavili v praci.Co ělověk to nazor.Tak jsem to pak doma zkusil a zjisil že by si u OII neměl nikdo splést brzdové světla s mlhovkama. Mlhovky jsou posazeny ve spodku toho Céčka a brzdovky na hoře.Takže pokud člověk není tatar, tak mu musi být jasný že brzodovky pořád nesvití tudiž to jsou mlhovky kor když to bude v mlze nebo za snížené viditelnosti.

Jde o to, že v mlze nevíš jestli to svítí nahoře nebo dole, prostě vidíš jen světlo...ale souhlasím, co člověk, to názor.

ALe jinak bych to tu už více neřešil, je to téma o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...