Přejít na obsah

2.0 TFSI (147 kW)


Martin IV.

Doporučené příspěvky

Joska: Hezky video, jel jsem s tim chipnutym TFSI, a hodne se mi to libilo, na tohle bych slysel! :palec2: Ale ten udaj okamzity spotreby neni hezkej! :help: Proste benzin s turbem je dobry, ale jeste malinko tomu chybi...uvidime co novej 2.0 TSI. ;) S mym jizdnim stylem bych se pod 12l/100km nedostal... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josko... jen mě to zajímalo.... víš? neříkám, že je TDI špatné! ;)

Každý motor má něco proč si ho jeho majitel koupí a bude sním spokojený.

Ideální z principu ani existovat nemůže.

Kompromis to je prakticky pokaždé.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, řešim problém, motor jde nepravidelně občas výlítnou samy otáčky na 1500 ot/min, v paměti závad byly chyby : 01287 Regulace volnoběhu, 04759 spojení turbo škrtící klapka- pokles tlaku, 08825 unikající vzduch v sacím systému, po vymazání paměti závad opět naskočila závada, spojení turbo škrt. klapka .. pokles tlaky. Nikde jsem nenašel žádnou prdlo hadici nic, jsem s toho srnec :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj, řešim problém, motor jde nepravidelně občas výlítnou samy otáčky na 1500 ot/min, v paměti závad byly chyby : 01287 Regulace volnoběhu, 04759 spojení turbo škrtící klapka- pokles tlaku, 08825 unikající vzduch v sacím systému, po vymazání paměti závad opět naskočila závada, spojení turbo škrt. klapka .. pokles tlaky. Nikde jsem nenašel žádnou prdlo hadici nic, jsem s toho srnec :-D

Neco podobneho se stalo i mne asi pred rokem,sviti zavada,motor poskubava a skakaly otacky ,mel jsem to v zaruce tak jsem to hrknul do skodovky(ale v anglii) a ti prisli na to,ze se zlomila klapka v nejakem(doslovny preklad)regulacnim ventilu privodu paliva.Mechanik na to koukal jak z jara a rikal,ze se jim tohle jeste nestalo a kdyz jsem si pak pro ni prisel,ukazal mi druhou co prijela ve stejny den se stejnym problem.Obe 2005 11 mesic.Oprava by stala tusim 7 tisic,ale zaruka to vyresila.Nedivil bych se kdyby to bylo to same.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, řešim problém, motor jde nepravidelně občas výlítnou samy otáčky na 1500 ot/min, v paměti závad byly chyby : 01287 Regulace volnoběhu, 04759 spojení turbo škrtící klapka- pokles tlaku, 08825 unikající vzduch v sacím systému, po vymazání paměti závad opět naskočila závada, spojení turbo škrt. klapka .. pokles tlaky. Nikde jsem nenašel žádnou prdlo hadici nic, jsem s toho srnec :-D

1. Zkus pustit adaptaci na klapce 01 Motor, Zakladni nastaveni , Blok 60 ... musi ti napsat OK nebo i.O.

2. Kdyz todle nepomuze zkontrolovat cely vedeni vzduchu mezi HFM a duosenzorem ( spony atd )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jsem rád, že někdo mi tu spotřebu už věří, i když mě nikdy nešlo o to vás o tom přesvědčit že fakt s takovou spotřebou se dá jezdit a přitom nemyslet na to a a nekoukat porád na maxidot. Je to v tom jet plynule a mimo města a dá se pak udělat nejen slušná spotřeba ale i průměrná rychlost! Mischcicko seš dobrej !! :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Do 3 litrů to bude asi normální.. Jezdí za mnou občas taxikáři s TDI 77kw a některým to bere i více. Ale některým pravda skoro vůbec. Kolik máš najeto a jakej rok výroby je auto? A kolik Ti to vlastně bere? Ono to ale asi jen tak vyřešit nepůjde. Nebo máš nějaké řešení jak spotřebu snížit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...