Přejít na obsah

2.0 TFSI (147 kW)


Martin IV.

Doporučené příspěvky

Tak zase změna, teda dvě:

1) Ze servisu volali, že Shell je problém sehnat, nejlevnější 1200,- za litr <_<

2) Dostal jsem v práci dneska volno, tak jsem si zajel do Turnova a koupil ho (Shell Helix Ultra VX 5W30 Longlife 3) za 517,- Kč litr, takže jsem ušetřil bajočko 3500,-, což celkem jde :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischicka - mohu se zeptat proč tak bazíruješ zrovna na oleji Shell? Ty máš taky TFSI?

Jj, 2.0 TFSI. Myslím, že moderní oleje jsou hodně podobné, ne-li stejné a povětšinou se vyrábí ve stejné rafinerii ze stejného základu (psst), ale říkal jsem si, že když jezdím na Shell palivo (V-Power) tak že zkusím i Shell olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischicka - mohu se zeptat proč tak bazíruješ zrovna na oleji Shell? Ty máš taky TFSI?

Jj, 2.0 TFSI. Myslím, že moderní oleje jsou hodně podobné, ne-li stejné a povětšinou se vyrábí ve stejné rafinerii ze stejného základu (psst), ale říkal jsem si, že když jezdím na Shell palivo (V-Power) tak že zkusím i Shell olej.

ajo, tak to zkus ;) Já asi zůstanu u Castrol LL 3 i když sem přemýšlel o Castrol Formula 0W-40....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prečo tankuješ V-power? Ty motoru nedopraješ 98 oktánov? Alebo si sa buchol po vrecku a kupuješ V-power racing?

Ja jazdím na Slovnaft a tam mám za cenu V-poweru rovno 98 oktánový benzín, ktorý má tiež podobné čistiace prísady ako ten Shell.

Zatím jezdím na obyč V-Power, s Okinou se teprve sžívám, takže když to má o pár koní nižší výkon nevadí, ale jinak je Tvá úvaha dobrá. Na Shell jsem se naučil jezdit s Fabii, kvůli nezávislému topení, benzíny odjinud byly často problémové..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, myslel jsem to vážně, já taky "ONLY SHELL"

Tankuješ taky 100vej?

100 oktanů jsem ještě nezkoušel, ale mám Okinku teprve týden i s cestou :p teprve jí to čeká :p

no zrovna při zajíždění bych tomu dal teda kvalitnější benzín...

Má najeto už skoro 24 tis. km, takže o zajíždění nemůže být řeč :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, myslel jsem to vážně, já taky "ONLY SHELL"

Tankuješ taky 100vej?

100 oktanů jsem ještě nezkoušel, ale mám Okinku teprve týden i s cestou :p teprve jí to čeká :p

no zrovna při zajíždění bych tomu dal teda kvalitnější benzín...

Má najeto už skoro 24 tis. km, takže o zajíždění nemůže být řeč :p

tak stále mi ale uniká pointa proč tam dáváš N95. Pokud by jsi auto měl přechodně a nechtěl do něj vrážet peníze, tak to chápu. Ale jelikož jsi koupil olej dvakrát dražší než stejnej olej u Catrolu, tak předpokládám, že asi na O2RS šetrit nebudeš. A ten motor je dělanej na 98, tak i když máš rád shell, tak bych dal za stejný prachy co stojí ten Vporwe95 třeba 98od ESSA a uděláš pro motor víc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak stále mi ale uniká pointa proč tam dáváš N95. Pokud by jsi auto měl přechodně a nechtěl do něj vrážet peníze, tak to chápu. Ale jelikož jsi koupil olej dvakrát dražší než stejnej olej u Catrolu, tak předpokládám, že asi na O2RS šetrit nebudeš. A ten motor je dělanej na 98, tak i když máš rád shell, tak bych dal za stejný prachy co stojí ten Vporwe95  třeba 98od ESSA a uděláš pro motor víc  ;)

Pointa v tom není žádná :p Tankoval jsem teprve 2x, poprvé jsem ze setrvačnosti natankoval obyč. V-Power jak jsem byl zvyklý na Fabii a podruhé na té Shell kde jsem tankoval stovkový V-Power neměli.

A k tomu oleji, já měl litr Shell Helix Ultra (Longlife 3) za 517,- Kč, ve Škoda mi nabídli jejich Castrol (longlife 2) za 825,- Kč.

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nemá. U Škody má vrstvené spaľovanie jedine 2,0 FSI a aj to len u verzie 4x4 (kde sa cena za tie katalyzátory navyše nejako stratí a kde je predsa len najviac potrebné znížiť spotrebu).

Ale N98 nie je potrebný len pre vrstvené spaľovanie (tam ide teda skôr o obsah síry, N98 má menej síry). N98 je skôr potrebný z toho dôvodu, že FSI a TFSI motory majú vyšší kompresný pomer.

Ohľadom paliva - kedysi som jazdil aj ja na Shell, ale už som od toho upustil. Na spotrebe ani na ničom inom som rozdiel nepoznal a to som jedno pozorovacie obdobie na jedno palivo mal v tisíckach km. Takže ak natanovať správne do TFSI u Shell-u, tak jedine Racing, alebo tankovať inde N98.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Já mám najeto 44000km a zatím kromě výměny pojistky airbagu nic!!!! ;) CO VY?

24500 km a krom reklamace kolečka na bederce a prasklého krytu motoru, nejspíš nevhodné zacházení předchozího majitele, NIC -_--_--_-

tys to koupil takhle mladý z druhý ruky, jo? No to to asi pánovi opravdu moc k srdci nepřirostlo. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...