Přejít na obsah

2.0 TFSI (147 kW)


Martin IV.

Doporučené příspěvky

Já mám najeto 44000km a zatím kromě výměny pojistky airbagu nic!!!! ;) CO VY?

24500 km a krom reklamace kolečka na bederce a prasklého krytu motoru, nejspíš nevhodné zacházení předchozího majitele, NIC -_--_--_-

tys to koupil takhle mladý z druhý ruky, jo? No to to asi pánovi opravdu moc k srdci nepřirostlo. :smich:

Pán se jmenoval Škoda Auto, takže si asi opatří jiné, měla 22 a kousek když jsem si jí pořídil :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je opravdu dost ! Teda porovnávám-li to se svým autem, který si výkonově určitě nijak nezadá a tak mám ted dlouhodobou 6,2 . V naftě samozřejmě. Ale probůh to tu zase rozpoutám věčnou diskuzi. :D Ale je fakt, že i když pojedu opravdu jak prase, pořád se vejde průměr do 8 litrů. Nebo spíš do 7,5 . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je opravdu dost !  Teda porovnávám-li to se svým autem, který si výkonově určitě nijak nezadá a tak mám ted dlouhodobou 6,2 . V naftě samozřejmě. Ale probůh to tu zase rozpoutám věčnou diskuzi.  :D  Ale je fakt, že i když pojedu opravdu jak prase, pořád se vejde průměr do 8 litrů. Nebo spíš do 7,5 .  :)

Tak ja jsem jel v nedeli asi jako prase, protoze Octa skorotchanu nesla pod 7,4 nafty :smich: .

Ale je fakt, ze po roce ma cca 6000 a ty zimaky byly fakt nezajete, protoze ze zacatku fakt plavaly :D, :D.

H.

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je opravdu dost !  Teda porovnávám-li to se svým autem, který si výkonově určitě nijak nezadá a tak mám ted dlouhodobou 6,2 . V naftě samozřejmě. Ale probůh to tu zase rozpoutám věčnou diskuzi.  :D  Ale je fakt, že i když pojedu opravdu jak prase, pořád se vejde průměr do 8 litrů. Nebo spíš do 7,5 .  :)

Jj, je to na věčnou diskuzi, prt. pro každého je prase něco jiného aneb každý si lajzne jinak.

Já třeba s 2.0 TFSI jezdím 7,8 dlouhodobá, občas si zadivočím, jsou v tom i dálnice...

PS: 147 kW a 125 kW (nebo 103 kW) nebo kolik máš musí být a je znát :p

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je opravdu dost !  Teda porovnávám-li to se svým autem, který si výkonově určitě nijak nezadá a tak mám ted dlouhodobou 6,2 . V naftě samozřejmě. Ale probůh to tu zase rozpoutám věčnou diskuzi.  :D  Ale je fakt, že i když pojedu opravdu jak prase, pořád se vejde průměr do 8 litrů. Nebo spíš do 7,5 .  :)

Jj, je to na věčnou diskuzi, prt. pro každého je prase něco jiného aneb každý si lajzne jinak.

Já třeba s 2.0 TFSI jezdím 7,8 dlouhodobá, občas si zadivočím, jsou v tom i dálnice...

PS: 147 kW a 125 kW (nebo 103 kW) nebo kolik máš musí být a je znát :p

já tam mám s nějakýma úpravama cca 135 - 140 kW a 390 - 400 Nm

a už jsem to tu kdysi psal, že jsem jel jedním z prvních (předváděcích)benzínových eres. Majitel pak sed do mýho a měl z toho hubu dokořan. :D

P.S. Ale chtěl bych zažít načipovaný to benzínový ereso. Nechystáte se na to někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ale chtěl bych zažít načipovaný to benzínový ereso. Nechystáte se na to někdo ?

přijeď v září na sraz s Anglánama ;) minimálně dvě s chipem tam budou :t

řídil jsem jednu vloni na prvním srazu a :palec2:;) někde možná budu mít on board vídeo, sice z mobilu, ale juknu se po něm

Taky by mě to zajímalo, musí to pak být maximální dělo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda na to, že maj policajti tenhle týden akci a tys jel s TDI Octou za 8,3 tak si z nich asi moc neděláš, co ?! lol Ale to bylo vlastně, jak píšeš minulej týden. Tak to jo. :D I když, já je od pondělí ještě nikde neviděl, a to jsem najel tak 1000 km. :o

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jich dneska pár potkal, ale v poho a jel jsem taky trochu divočeji!!!

O tom chipu přemýšlím, je to prý potom peklo!!!! kol110

Já většinou jedu mraky km když maj Kryštofa, ale potkám je tak na benzínce na bagetě :p

Nech si to načipovat, já Tvůj vůz budu dlouhodobě sledovat, vyhodnotím výsledky a následky a pak si ho třeba dám taky :p Pokud to bude nárůst jak u přeplňovaných dieslů, tak jsme někde na 200 kW plus mínus... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem jel taky rychle, Kryštofa prej zrušili, nepotkal sem za celou cestu jediny bengo

tak to oni ho nemuseli ani rušit, protože vůbec nezačal :smich: šmejdi.

Ale je to takovej psychologickej boj, protože týden jezdili všichni, jak posr...

Teda kromě mně a tebe :smich::smich::smich: Nebo snad ještě někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem jel taky rychle, Kryštofa prej zrušili, nepotkal sem za celou cestu jediny bengo

tak to oni ho nemuseli ani rušit, protože vůbec nezačal :smich: šmejdi.

Ale je to takovej psychologickej boj, protože týden jezdili všichni, jak posr...

Teda kromě mně a tebe :smich::smich::smich: Nebo snad ještě někdo ?

zatim to nejak neřešim, veřejně se přiznám, že tejden po zavedení bodovýho systemu jsem jezdil +10km/h nad limit, od ty doby jezdim zase, spousta lidi by řekla, jako prase a jeste me "nedopadli" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...