Jump to content

Skoda Kodiaq 2024 - Odisli vsetky asistencne systemy

Recommended Posts

Ahoj,

mam 5 dni svoje nove auto, Skoda Kodiaq  Top Selection (alebo ako sa to volalo), s miliardou priplatkov, to znamena aj kopou asistencnych sluzieb. Dnes som nastartoval, a kompletne vsetky prestali fungovat. 

Vsade mi sviatia varovania, nic nefunguje, ACC, drzanie v pruhoch (aj ked to je skor plus :D)...  proste nic. Neviete nejake odporucanie co s tym? Je na to nejaky domaci trik, ci proste musim stracat cas v servise? 

Vypnut/Zapnut som skusil niekolko krat. 

3 photos added.jpg

3 photos added (1).jpg

3 photos added (2).jpg

Ma to dva rozmery. Prvý je ze väčšina elektronických problémov sa dá vyriešiť nejakou formou reštartu. Druhý je ten, že dnes mi v servise v Skode povedali, že nevedia co tomu je, lebo nefunguje online diagnostika. 😀 Rad by som svoje auto za skoro 70k EUR vyuzival naplno. Neraz sa mi stalo, ze môj stary Kodiaq v servise nevedeli spraviť a na fore, mi odporucili úplnu somarinu a fungovalo to. Nič rozoberat neplanujem ale ak je na to nejaký quickfix, preco to neskusit. Toľko k tomu. 

• 1 month later...

Ja už som si tým tiež prešiel... Sadnem do auta a vianočný stromček. Došiel som dom... Vypol a šiel si vyvetrať hlavu.. Po hodine z 15 chýb,už len 4... Za ďalšiu hodinu už len 1 - Chyba motora. Za pol hodinu už ani to. Na druhý deň servis, premazali cez 60 chýb a auto vraj ok a mam počkať na sw update 😂👌. Auto bolo OK dva týždne. Predvčerom sadnem,stlačíme štart  ->chyba motora a dynamických svetlometov..A nenaštartoval som. Po 15 minút ďalší pokus, chyby preč a auto ok. Ako, cítim sa jak beta tester....