Přejít na obsah

Nefunkční osvětlení interiéru


Fergus

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám problém u superbu z tím, že ze dne na den přestalo svítit komplet osvětlení inter. stropniček, dveří i kufru.

Pojistky O.K. a na nic jiného jsem nepřišel.

Může mi někdo z tímto problémem pomoci????

Help !!!

Díky všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

hledal sem to cely den ale sem dobrak a tak ti to prozradim.Prede sedadlem ridice v podlaze je komfortni jednotka a k te vede sposta dratu a v tomto svazku jsou nektere draty spojene takovou nytovanou spojkou a pretazeny bilou buzirkou a do teto buzirky se dostane vlhkost a zrezne!Musis tyto spojene body rozdelat a draty znovu oholit smotat do hromady a zalyt cinem a pak dat vodotesnou smrstovaci buzirku.Abys tyto spojovaci body nasel musis rozbalit ten svazek.Tyto body spojuji spousty dratu jsou velike a neprehlednes je.Ja mam ELEGANCI a mel sem tam tech bodu cca 5.Po oprave vse plne funkcnu.Napis jak si uspel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Pánové, mám takový problém u Superbu I mi nesvítí vnitřní osvětlení na stropě. Jak jsem tady někde četl, je to dost častým jevem. Že by to měly být uhnilé dráty k řidicí jednotce pod sedadly. Je možné, aby uhnily dráty za dva roky, r. v. 2007. Dělá mi to jenom, když odemknu auto dálkovým, a nebo když otevřu dveře, tak se nerosvítí vnitřní osvětlení, manuálně však rosvítit jde.

Dík za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to nestviti vubec :( znamej rikal, at pockam do jara, az se auto vysusi.. pry mel tohle na passatu a jak zaclo byt teplo, tak to naskocilo.

To je sice pjekné ale mě tam občas zlobí i centrál a s dveří mám vytažený zámek. Mělo by to býb ještě v záruce tak to asi dám do škodovky.

Dík za radu Libor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komfortka je schovaná pod sedadlem řidiče.Pod kobercem

presne tak pod sedadlem ridice takze sadadlo soupnout co nejvice dozadu a odhrnout koberecek a je to u svazek u prahu.Nekde sem to tu psal dost podrobne uz sem to nekolika lidem i opravoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak pod sedadlem ridice takze sadadlo soupnout co nejvice dozadu a odhrnout koberecek a je to u svazek u prahu.Nekde sem to tu psal dost podrobne uz sem to nekolika lidem i opravoval.
I JÁ JSME Z TOHO NEŠŤASTNÝ - NEMOHU TO OPRAVIT. NEBYLY BY TADY NĚKDE TEN ODKAZ PROSÍM NA NÁVOD, JAK TO OPRAVIT PROSÍM VÁS NĚKOHO MOC PĚKNĚ? MNĚ ZASE NESVÍTÍ INTERIÉR, KDYŽ OTEVŘU DVEŘE. JSME Z TOHO ZOUFALÝ UŽ. MÁM 2002, TO VÍTE. NA NOVÉ NENÍ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledal sem to cely den ale sem dobrak a tak ti to prozradim.Prede sedadlem ridice v podlaze je komfortni jednotka a k te vede sposta dratu a v tomto svazku jsou nektere draty spojene takovou nytovanou spojkou a pretazeny bilou buzirkou a do teto buzirky se dostane vlhkost a zrezne!Musis tyto spojene body rozdelat a draty znovu oholit smotat do hromady a zalyt cinem a pak dat vodotesnou smrstovaci buzirku.Abys tyto spojovaci body nasel musis rozbalit ten svazek.Tyto body spojuji spousty dratu jsou velike a neprehlednes je.Ja mam ELEGANCI a mel sem tam tech bodu cca 5.Po oprave vse plne funkcnu.Napis jak si uspel

kdyby nekdo chtel tak opravim na pockani :DOMAZLICE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...