Přejít na obsah

Nefunkční osvětlení interiéru


Fergus

Doporučené příspěvky

Prostor pro nohy a spodní osvětlení dveří je napojeno mimo komfortku a je napojen na spínač v zámku (zhasíná hned po zavření dveří a rozsvěcuje hned po otevření). Spínání je přes minus

Jsou defakto jen tři možnosti:
1.špatné napájení (na jednom ze dvou pinů přímo na světle musíš naměřit stálých +12V)

2.špatný mikrospínač v zámku

3.špatné vedení z mikrospínače do auta

Jelikož Ti nefungují oboje dveře, je možnost č.2 a 3 méně pravděpodobná a začal bych u možnosti č.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Sup1: mne prave vsechny dvere funguji, jenom ty moje u ridice ne... Kdyz dalkovym normalne oodemnku auto vsechno se rozsviti jak ma ale kdyz nastoupim a zavru dvere tak se vse zhasne...kdyz pritelkyne prijde a nasedne tak se uvnitr normalne rozviti i v jejim prostoru na nohy... ale u me nereaguje na otevreni ani jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim mam problem s dalkovim ovladanim nejdou mi otevrit  dvere  musim klicem  a le otevre se mi jenom u spolu ridice  hledal jsem  cebtralni jednotku  a nenasel jsem   mam skoda superb r.v 2005  disel   koukal jsem  u ridice   pod sedacku ale nemuzu  rozebrat  sedacku ven porat te   omlouvam se za pismo   diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatný zámek dveří

Jinak sedačku sundáš tak, že demontuješ postranní plasty a zpředu dole jsou dva šrouby č.13. Ty povolíš, sedačku nakloníš nahoru, odcvakáš konektory pod ní a celou sedačkou vysuneš z lyžin směrem dopředu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, nenasel by se nekdo z Brna,Blanska,Kuřimi,Tišnova a okoli co by byl sikovnej na elektriku a opravil mi supa? (nefunkcni vnitrni osvetleni)  Koukal jsem tady na foru i nejakej navod jsem videl ale fakt radeji nekomu zaplatim :D Prece jen s elektrinou kamarad nejsem a nerad bych to pos*al jeste vic... 

Editováno: , autor: LightHammer88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

To vypadá na nějaké šmé prodejce. Proč by nevyměnil pojistky před prodejem, aby vše fungovalo? Proč Ty jako kupuící jsi netrval na tom, aby to fungovalo, když Ti tvrdil prodejce, že to jsou jen pojistky?

 No pozdě bycha honiti...Pojistky na osvětlení a radio jsou samozřejmě na boku, takže jestli je máš OK, je chyba jinde

Ohledně osvětlení je vše jasný, návod je tady. ještě před tím ale zkontroluj žárovky v lampičce, pokud jsou v pořádku,zkus ještě ukostřit přes žárovku nebo pojistku hnědo-bílý vodič (spínaná kostra) přímo u lampičky a pokud se Ti lampička rozsvítí, je chyba v tom spoji, o kterém je toto vlákno, popřípadě (ale méně pravděpodobně ve sloupku)l. Výstup od komfortky je jasný, ukostřit modro-šedý vodič a zjistíš, co vše se Ti rozsvítí, ale vypadá to na ten problematický uzel

Ohledně radia: vyndat a předně zkontrolovat jestli naměříš na ISO konektoru napětí mezi černým (kostra) a žlutým (stálé plus). Dále pak zapnout zapalování a měřit napětí mezi černým (kostra) a červeným (spínané plus od klíčku). Pokud toto vše bude OK, budeme řešit dále, ale to už prosím napiš do příslušného vlákna audio

Ahoj, ukostřil jsem u lampičky hnědo-bílí vodič a konečně to svítí!! :) Kde mám teď hledat chybu? :) Zase v komfortce? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přesně tak, jak jsem psal, spoje u komfortky nebo jednotka samotná. Pokud vpředu budou spoje už hotové a nebude furt svítit, tak ještě kontrola spoje vzadu, na levé straně dole před zadním sedadlem. Je to spoj červených nebo červeno bílých (? teď si nepamatuji přesně, ale poznáš ho) kabelů, je jich tam cca 6-8 svedených do jednoho

A rovnou preventivne vyčistit odtokové kanálky pod posilovačem a akumulátorem

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoje u konfortky (červených a šedých drátů) jsem spojil a proletoval a pořád to nejde, tak ještě to prověřím vzadu :) Díky a napíšu jak jsem dopadl :) Jinak mi nejde ani klíč na dálku, tak snad nebude komfortka KO 

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace a duplicitní příspěvek. Necituj bezprostředně předcházející příspěvek - pravidla fora to nedovolují!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem propájel i ten zadek 3 uzly viz obrázek a pořád nic, tak to bude v tom sloupku, nebo to mám hledat ještě jinde?  Je ale fakt že pod nohama mi všechno svítí při otevření.... tak jsem z toho už jelen

post-49958-0-16381000-1455384952_thumb.j

Editováno: , autor: JarisM85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...