Přejít na obsah

Nefunkční osvětlení interiéru


Fergus

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

kde sa ten zvezok kablov nachadza vnutri alebo vonku na podlahe niekdo pise pod kobercom a teraz fakt neviem kde to je presne prosim poradite? Nesvieti mi v kufri a vo dverach a ked to je pod kobercom je sa k tomu dobre dostat co musim vsetko spravit aby som sa mohol k tomu dostat

Editováno: , autor: jokonr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Hoši, podělal se mi asi spínač na vnitřní osvětlení u dveří řidiče. Je to ale zvláštní. Při nastartovaném motoru otevřu dveře a spínač se aktivuje, světlo se uvnitř rozsvítí, ale jak oddálím dveře dál ze zámku, resp, jakmile opustí zámek dveří to ocelové oko na rámu, hned světlo a kontrolka dveří zhasnou. Servisák and tim koumal a řikal že je to divný, že to bud funguje a nebo nefunguje vůbec. Tohle je napůl. Když zase přivřu dveře, úplně nezacvaknu, ale oko je v zámku, osvětlení se zase rozsvítí. Jsem z toho jelen.

Jinak spínač je prej součást zámku a extra to vyměnit nejde, zámek cca 4500Kč bez práce a to jsou zhruba dvě hodiny.

Takže v aut. servisu mi řekli, že na to mrknou, že to rozeberou a zkusej nějak rozběhat...tak uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tohle se mi stalo loni o tomto case, zamrzl mi zamek a pri zavirani mi neco odeslo v zamku a delalo to presne co pises. Pri odemknuti auta se svetylko rozsvitilo a po otevreni dveri po chvili zhaslo (ani maxidot neukazoval grafiku otevrenych dveri) a po zaklapnuti dveri (ne zabouchnuti) se svetylko i maxidot i osvetleni dveri a nohou rozsvitilo - po uplnem zavreni zase nefungovalo. V servise mi rekli podobnou cenu za cely zamek jako tobe a tak jsem to loni v lete rozebral (prace asi na 2-3 hod. kdyz to delas poprve - potom jsem to delal svagrovi a za cca 1 hod. hotovo) a byl to ten maly mikrospinac (stal asi 75 kc) a zase zacalo vse fungovat. Kdyz to delas poprve je to drbacka, protoze nevis co kde a jak , ale neni to takova hruza. Poustel jsem se do toho s obavou vysledku (poprve jsem to slozil za cca 2 hod. ale nedal jsem jednu pruzinku jak mela byt - vse sice bajecne fungovalo ale auto slo klikou z venku otevrit a ja byl 350 km od domu u babiny na dvore a co ted kde jsem udelal chybu?) No tak znovu rozdelat, prijit na tu pruzinu a za dalsi cca hodinu bylo vse slozeno a plne funkni.

Pokud nechces davat takovou palku za zamek tak pockej na teple pocasi (nebo garaz) a myslim ze to zvladnes vymenit i sam.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, už jsem to dal do servisu a měněj celej zámek, že se to prej opravit nedá...každopádně si vezmu ten starej a pokud by se situace opakovala, zkusim to rozebrat a poladit jak říkáš. Měl bych pak jeden do foroty. Ale díky za zprávu.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda jen tech 5500,-Kc. Ted bys to stejne bez teple garaze nevymenil. Potom musis rozebrat ten zamek (je to slozeno s elektroniky a zamku - tam mi napoprve nesedla ta pruzinka), vymenit ten mikrospinac a radeji vsechny spoje proletovat jak se to pise v ruznych navodech na foru.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

alarm je vybrany a autoradio tam nemam vobec to som hned skusal ako prve ci to nieje radio baterku tak vybije ze teraz ked je taka zima uz nenastartuje iba to rapka a ked to necham dalsie dva tri dni tak uz nesvieti ani display stav tachometra ,meral to elektrikar tak asi 5 min. toto iste mi povedali v servise ze sa nieco moze prebudit v tej jednotke a to moze vybijat bude premeravat kable pripadne vymeni ktori bude zly ze to je bezne vada na superboch a passatoch tak v pondelok uvidim potom napisem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes mi v servise povedali ze tam bol zly spinac v zadnych dverach a teraz to mam monitorovat ci to zase nevybije baterku no uvidim ci to bolo v tom premerali cele auto a odber je dobry auto dobija nevedeli coho sachytit a potom to dali na diagnostiku a to mu oznamilo ze ten spinac zajtra si idem pre auto uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad to bude ono, možná tedy svítil i kufr po zavření. Každopádně by to chtělo tu baterku nabít do plna někdě v teple. Dostává dost za uši a kapacita pak jde rapidně dolu...

EDIT: teď mi došlo, že by to světýlko po hodině stejně komfortka vypla

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

čau borci,já má ten samej problém,nesvítí mi vůbec nic kromě stropních světýlek nad zadními dveřmi!na všech forumech borci píší,že je to v kablech a v komfortce pod kobercem,jako by to byla brnkačka!tak sem se do toho pustil.vycvaknul sem plast v prahu dveří u řidiče ale koberec nelze nadzvednout pač ještě někde drží,nejspíš kolejnice sedačky a vedle spojky jak je pogumovanej koberec na položení levé nohy.potřeboval bych podrobný postup jak demontovat koberec?nevím si rady!musí jít sedačka ven?mam ji v eletrice i s výhřevem!!a co středovej tunel,tam taky je koberec zasunut?někdo psal že to stačí posunout uplně do zadu!zkuste mi to někdo podrobně popsat hlavně tu demontáž koberce,chtěl bych to spravit sám pač v service by za to chtěli majlant!!mockrát děkuji!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hotovo vyřešeno!!!! :palec2: Chlapici tak sem to zvládl!!!už sem byl tak zoufalej že jsem se do toho dnes pustil!přatelé sedačka nemusí vůbec ven,stačí posunout uplně dozadu!jupíí!!takže postup je následující!vyndat malej boční deklík,vyloupnout zátku,pod ním je vrut s křížovou hlavičkou!pak vycvaknout plastový prah,nemusíte celej ale vycvaknout ho musíte až k zadní sedačce,aby šel nadzvednout az na sedačku aby nezavazel!pak vyndat plastovou desku,jak na ní odkládáme levou nuhu,ta vedle spojky,stačí vyšroubovat desítku matku!pak koberec lze nadzvednout,sice nepujde uplně ale to nám stačí.dejte si tam nějakou zpěru pač koberec tlačí zpět do puvodní polohy!teď vydíme černou plastovou krabičku(komfortka) a do ní vedou svazky drátů!!odmotejte s nich tu el.pasku a už musíte vydět spoje,jsou přetáhnuté pruhlednou šprckou.osvětlení je svazek všech červených drátů(cca10drátků),šprcku rozřízněte,a uvidíte ten bordel,mega měděnky a oxidace!spoj musíme udělat novej!drátky znova oholit a doporučuji to s cínovat vše dohromady,moc místa tam není ale jde to se tam pájkou ohánět :)jestli existuje nějaka el.svorkovnice,tak klido,ale já nic nemám,tak jsem to s pájel,pak pořádně zaizolovat el.paskou,nebo koupit nějakou šprcku a hotovo.musí svítit lol pokud ne tak komfortka,ale mě to fachá!!!chtěl bych poprosit ostatní,aby jste popisovali postupy alespoň takhle podrobně a né že je to pod kobercem nebo že jsou uhnilé dráty,všichni nejsou mechoši!díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte

moze niekto poradit mne nesvieti svetlo v kufri a svetla na spetnych zrkadlach a ties osvetlenie interieru a vsetko to odislo naraz ,po mesiaci to naskocilo a teraz to znovu nesvieti. ma niekto prehlad co je stym je to anglicky superb

post-46945-1270834579,1397_thumb.jpg

post-46945-1270834620,892_thumb.jpg

Editováno: , autor: milan7770
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...