Přejít na obsah

Nefunkční osvětlení interiéru


Fergus

Doporučené příspěvky

no vždyť sem to dnes už psal a tak podrobně!!máš to samé co mi všichni,uhnilé dráty u komfortky,poprobný postup je o dva komentáře :palec2: výš!! lol

no to som cital ale ked som sa pozrel pod koberec je tam len kus polystyrenu privod topenia,je to anglicky superb tak neviem ci to nebude na opacnej strane..ako vyzera ta jednotka lebo mala krabicka cca 5 krat 5cm je pod sedackou ale to musis vybrat sedacku a ku nej idu asi 2 draty a tie su v pohode ciste ale aj ostatne ktore su na tej strane su suche bez oxidacie a bez spojov

NEMA NAHODOU PREHLAD AKO TO JE V ANGLICKOM PREVEDENI............DIK

post-46945-1270832288,9453_thumb.jpg

post-46945-1270832329,2275_thumb.jpg

Editováno: , autor: milan7770
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se tady objeví ještě další vlákno, ohledně osvětlení interieru a podobně, asi se zblázním ... :smich:

http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/60392-nesviti-interierove-osvetleni/

http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/18114-nefukcni-osvetleni-interieru/

To je pekne ale ako je to v anglickom prevedeni lebo ja tam mam len kus polystyrenu a vyvod z topenia

post-46945-1270832433,7983_thumb.jpg

post-46945-1270832460,7759_thumb.jpg

Editováno: , autor: milan7770
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejda tak to sem nějak poprvé nepostřehl že se jedná o anglickou verzi!!!nic méně to co popisuješ to komfortka není!teď nevím zda máš volant na pravo nebo jestli to máš už předělané na naši verzi tudíš na levo?divej na naší verzi je to na levé straně pod kobercem a když oddělám koberec tak vede opravdu tlustý svazek drátů kolem prahu a z něho vychází další svazek do komfortky,tj.černá plastová schránka tak cca15x10cm a v ní je ta komfortka!nemusíš vůbec odělavat sedačku,když ji posuneš uplně dozadu,tak je ta schránka před ní!jiná tam není a v tom svazku jsou ty spoje,ale to je popsané výše:)ale anglána neznám,tak snad sem ti dal mustr co máš hledat!ať se daří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Stačí trošku hledat než sem flákneš téma,který tady je už Xkrát! :fakac:

Takovejch p.... sem leze dost a místo toho aby se prvně podívali,jestli to téma tady už náhodou není,tak ze zhnilosti si radši založej nový...

http://forum.skodahome.cz/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Přečti si bod 3 a 6

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

hledal sem to cely den ale sem dobrak a tak ti to prozradim.Prede sedadlem ridice v podlaze je komfortni jednotka a k te vede sposta dratu a v tomto svazku jsou nektere draty spojene takovou nytovanou spojkou a pretazeny bilou buzirkou a do teto buzirky se dostane vlhkost a zrezne!Musis tyto spojene body rozdelat a draty znovu oholit smotat do hromady a zalyt cinem a pak dat vodotesnou smrstovaci buzirku.Abys tyto spojovaci body nasel musis rozbalit ten svazek.Tyto body spojuji spousty dratu jsou velike a neprehlednes je.Ja mam ELEGANCI a mel sem tam tech bodu cca 5.Po oprave vse plne funkcnu.Napis jak si uspel

kdyby nekdo chtel tak opravim na pockani :DOMAZLICE

Mockrát ti děkuju za skvělou radu a perfektní návod, dneska jsem to dělal a cca po 30 minutách práce už zase celej interiér svítí :-) Ještě jednou díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mockrát ti děkuju za skvělou radu a perfektní návod, dneska jsem to dělal a cca po 30 minutách práce už zase celej interiér svítí :-) Ještě jednou díky...

Jsem rad ze jsem ti mohl pomoci a at sup spokojene jezdi.Ja sem z nej stale maximalne nadseny.

kdyby cokoli tak na www.tv-video-sat.cz trosku o tom co delam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

mám stejný problém u mé OII RS, přestalo mě svítit vnitřní stropní osvětlení při otevřených dveřích (při zapnutí stropní osvětlení normálně svítí). Jak jsem to tu pročítal tak by to mohly být zoxidované vodiče v komfortce. Je komfortka v OII umístěná na stejném místě jako u Superba ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

TAk pánove, kuchl sem tu eletriku odštipal sem ty svorky oholil draty udělal vše jak je tu psano spajel ksobě atd atd ale prostě světla nesviti a nesviti a je to drbat!

Sviti mi červene diody + zele podsviceni tlačitek ale žarovka ani jedna nikde! A pojistky jsou OK . POkud teda někde nechybi ale neměla by...

Už jsem ztoho zoufalej :(

Ví někdo přesně ktera pojistka to je a jak silna ma byt?

Jo a ještě mi zustala svitit kontrolka airbagu za odměnu :(

Editováno: , autor: Michal878
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba spojit u komfortky nejen červené dráty, ale i modrošedé. Těch je cca 4-5. To je spojené ukostření interierového osvětlení, osvětlení ve zpětných zrcátkách a tuším že spínače hlídání interiéru. Já jsem poprvé spojil jen červené dráty (nepomohlo). Ty modrošedé byly uhnilé tak perfektně, že to vypadalo jako uštípnuté štípačkami, takže mně ani nenapadlo je spojovat. Teď už to svítí v pohodě. A příčina zatékání? Klasicky ucpané odtoky pod akumulátorem a posilovačem (suché listí, špína). Pro jistotu jsem ještě utěsnil plechy pod tapecemi dveří silikonem. Zatím je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak jsem to včera tady rozebral a dostal se ke komfce, ale vevnitř vše jak nové, kablíky nozoxidované, nikde nic nezatéká, nechal jsem to tedy být. Co doporučujete? Pro jistotu to znovu spájet? Nesvítí mi interiérové světlo při otevření dveří, levý blikač v zrcátku a obě světla pod zrcátkem!

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem tu zase, nemůžu to za žádnou cenu najít, posílám další foto, které snad pomůže k určení místa závady. Ten svazek pár kablíků, které jdou pod pedály jsem našel, ale žádné spoje jsem nenašel. Pokud to pomůže mám Superb 2007 2.O TDI.

Díky všem za pomoc.

post-64616-0-87909500-1304973521_thumb.j

post-64616-0-18978100-1304973618_thumb.j

post-64616-0-12440900-1304973741_thumb.j

post-64616-0-09562700-1304974800_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...