Přejít na obsah

Dodatečná montáž tempomatu


toki

Doporučené příspěvky

Zdar všichni, koupil jsem si páčku k tempomatu a byl jsem mystifiván, že je to vše co potřebuji, že se to pouze namontuje a aktivuje přes řídící jednotku. :(

Teď se tady dočtu, že je potřeba k montáži ještě svazek kabelů

Nevíte někdo, kde by se tento dal samostatně pořídit????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky jsem si pořídil tempomat od Romana 25 páčka + kabeláž+ návod, sám jsem ho namontoval a když jsem chtěl napojit kabeláž pod přístrojovkou dle návodu do bílé svorkovnice tak jsem zjistil že v protikusu nejsou na pozicích piny a kábly k ř.j. nevím jestli nemám nějakej starší model nebo zda to patří napojit někam jinam. Můžete mi poradit? Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

jen dotázek. Dnes jsem si nainstaloval páčkový tempomat. Instalace bez potíží - neměl jsem přímo k dispozici vyvedení signálů od ECU do svorkovnice v kokpitu, tak jsem protáhl přez proochodku 4 vodiče přímo k jednotlivým pinům na ECU. Tempomat fungoval na první nakopnutí jen je mi divné, že není nikde indikována činnost. Nerozsvítí se ni žádný symbol na budikách či na maxiku... Je to běžný stav, nebo sem cosi opoměl, či nejbože pojebal...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

what the fuck... :o

To je teda levota. V C4 je tempomat, kterej krom toho, ze indikuje operate status, tak zobrazuje i nastavenou rychlost.

Mozna se mejlim, ale mam pocit, ze je na budikach dokonce inaktivni symbol tempomatu... srat se do toho nebudu, ale pocitam, ze tu soudruzi mohli myslet trochu vic "za roh"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

what the fuck... :o

To je teda levota. V C4 je tempomat, kterej krom toho, ze indikuje operate status, tak zobrazuje i nastavenou rychlost.

Mozna se mejlim, ale mam pocit, ze je na budikach dokonce inaktivni symbol tempomatu... srat se do toho nebudu, ale pocitam, ze tu soudruzi mohli myslet trochu vic "za roh"...

Také mám dodělávanej a žádná signalizace není. Ptal jsem se na to, signalizuje údajně jen pokud ho máš rovnou z fabriky kontrolkou na palubce. Netuším vůbec proč to tak je, někde prostě něco chybí zapojit a asi to nejde:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...