Jump to content

1.3MPI nestartuje


Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám po tátovi feldu, ale nestartuje. Po bouřce natekla do pojistkové skříně voda, a tak jsem ji rozebral a dal vysušit ven. Dneska ráno, když jsem ji tam vrátil, tak čerpadlo ještě bylo slyšet (jako že pumpuje), ale asi už tam nebyl žádný benzín. ( Ikdyž felda stála poslední čtyři roky, tak dřív chytla) Děda mi řekl, že mám vycucat hadicí poslední zbytky toho starého benzínu. Tak jsem vycucal asi 0,1 / 0,2l a nalil tam 10l nového z benzínky. Zkusil jsem nastartovat, ale čerpadlo nepumpovalo. Sice do něho jde 8V, ale někde jsem četl, že je to málo. 
Děda říkal, že v jedné z těch dvou oddělaných hadiček bude přítok, nevím co je na tom pravdy, ale když točil startérem, tak tam nic nešlo.

Nevíte co s tím?
PS: táta vzal spoje v PS kontaktem a relátka a kabely jsem poskládal / zapojil přesně podle fotky. A ta modrá 15 pojistka je taky v pohodě.

obrázek_2024-07-05_162829682.png

Link to comment
Share on other sites

Co s tím? V první řadě budeš muset dodržovat pravidla fóra. To znemená, že si najdeš dávno existující téma v příslušné motorové sekci se stejným názvem a svůj příspěvek si do něj napíšeš. Zde zamykám.

Link to comment
Share on other sites

  • Pawouk locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...