Přejít na obsah

Motor 1.4 16V 74 kW


OloZX6R

Doporučené příspěvky

Jak už někteří vědí, prodal jsem svoje htp a koupil combi s výše uvedeným motorem. Mohli by majitelé této motorizace napsat svoje zkušenosti s tímto motorem, spotřebu, závady, na co si dát pozor a podobně? Díkes všem.. -_-

jinak mám rok 2002 kód motoru AUB

ps: čekám kvalitní diskus,,,žádný pomlouvání htp a podobně.. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 1.4 16V. Rok výroby 2000. Je původem z německa. Co se týče tý motorizace tak je třeba točit do vyšších otáček, ale svezení není špatné a dá se jezdit celkem i rozumně. Osobně jezdím za 5,8 litru, ale na dálnici třeba za 7,5 až 8 litrů. Co se týče problémů tak u mě je to spotřeba oleje. Odhadem kolem 0,75 l na tisíc kilometrů. Sehnal jsem si kluka co vozí kvalitní olej a dává mi ho za 100 za litr takže mi to zas tak moc nevadí, ale ta spotřeba je znát na lambda sondy, ventil výfukových plynů(nevím ted přesně ale asi ERG ventil). Prostě jak to spaluje olej tak to okuřuje tohle a může být potřeba to vyměnit. Já měnil obojí. Ale pokud by to nežralo olej tak je to jistě fajn motorizace. Ještě bych snad to shrnul. U mě nějvětší trable lambda sonda, ten ventil a ještě taky snímač otáček motoru - ten mě taky pěkně zlobil. Trochu častěji taky prostříkávám škrtící klapku, protože se mi zdá, že auto poškubává, ale po vyčistění je to zase o hodně moc lepší.... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamej si ji koupil a hned jak mu skoncil liesing tak se ji zbavil hodne pod cenou. Zavady mel : predni loziska, chladic, palubni PC KO (auto odmitlo jet), netesnost patych dveri (zatejkalo) ... jinak s motorem nemel prakticky nic. Rekl bych ze to byli bezne fabia nemoci, ale bohuzel vsechny na jednom aute. Za ty 3 roky co ho mel s nim nalital cca 150 000,- Ted ma octavku II TDI 77kW 4x4 (taky combi, stejna zelena metaliza) a je moc spokojenej ;) kdo by nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm ved robis v skodovke a vidis sam s akymi zavadami vam to chodi. aub tie zrali olej (niektore), rozvody menit pri 90tkm, drzat vo vyssich otackach ale to ti asi je vsetko zname. tak napisem aspon moje poznatky 16V 55kW spotreby v meste 7-8L, mimo mesto cca 5,6L, kombinovana cca 6,7L, dialnica 130km/h cca 6,5L, pri 180-ke uz aj deti pri ceste. tak nech dobre sluzi -_-

tu mas odkazy na 1,4 16V 74kW:

http://www.youtube.com/watch?v=g9-3tFXWpJo

http://www.youtube.com/watch?v=oNlIyZIYNjc...related&search=

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:

Vim ze jsi proti TDI, ale tady je videt rozdil mezi 100konikama v nafte a 100konikama v benzinu. JSem strasnej zastance trakrurku, ale vim ze se dobre svezu i ve firemni felicii 1.6 ;)

Kdyby byla stejná pojistka u traktůrku jako mám u tý 1.4 (3604,-) tak si ho pořídím,,,,už jsem to někde psal, dřív jsem jezdil jenom TDIčka, ale to jsem neplatil provoz.. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olo, tohle ale fakt stve i me. Tech temat o tomhle motoru je tady habakuk. Budiz, zaloz si novy tema, ale bylo by fajn, kdyby sis vyhledal i ty predchozi a dal sem na ne odkazy, at je to teda podle tebe na jednom miste. Tvoje argumenty, ze chces mit vsechno na jednom miste by mohl pouzit kazdy a za chvili bychom tady meli deset dalsich temat o HTP, o MPI, o TDi. Ach jo :disgust:

A ted k tve koupi: Covece, nevim co te vedlo k prodeji fabie a ke koupi jine fabie. Je to tvoje volba. U me s jidlem roste chut, takze pristi auto bude neco vetsiho, silnejsiho, ale abych prodal fabii a koupil jinou, to by me pritelkyne hnala :D;)-_-

Ale at slouzi a at se ti problemy vyhybaji obloukem -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně řečeno jsem v těch starších tématech nenašel to, co jsem hledal, viz třeba ta spotřeba oleje apod...kaju se

Auto jsem prodal, protože mi v něm leželo zbytečně moc peněz, který teď použiju jinak a v podstatě budu mít stejný auto, ale levnější...a já větší auto zatím nepotřebuju... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me s jidlem roste chut, takze pristi auto bude neco vetsiho, silnejsiho, ale abych prodal fabii a koupil jinou, to by me pritelkyne hnala :D;)-_-

anebo varianta dvě, nechat jako příměstské a na dálky, dovolené a stěhování koupit pořádně velké auto pro rodinu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné to je, ale ruku na srdce, kdyby to tak udělal každý, tak už se na ty cesty vážně nevejdem a už vůbec nemluvím o parkování.

Omlouvám se za OT, tohle do diskuze o motoru vážně nepatří.

OloZX6R: Tvůj prodej a následnou koupi taky dost dobře nechápu. Prodat novější , koupit starší a zdůvodnit to, že ti v autě leží moc peněz mi nějak nejde na rozum. Zajímal by mě rozdíl, kolik peněz ti z této "transakce" zůstalo. Tvůj dotaz na motor 16v, jako automechanika škodovky, taky vzbuzuje úsměv a zároveň rozpaky, určitě nejen u mě :unsure::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OloZX6R: Tvůj prodej a následnou koupi taky dost dobře nechápu. Prodat novější , koupit starší a zdůvodnit to, že ti v autě leží moc peněz mi nějak nejde na rozum. Zajímal by mě rozdíl, kolik peněz ti z této "transakce" zůstalo. Tvůj dotaz na motor 16v, jako automechanika škodovky, taky vzbuzuje úsměv a zároveň rozpaky, určitě nejen u mě :unsure::)

Já myslel, že Olo je prodejce, ne mechanik ale to je asi jedno. I když já bych do podobné transakce taky nešel, tak si myslím, že založením tohoto vlákna se Olo chtěl podělit o radost ze silnějšího motoru, tak mu jí nekazte. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OloZX6R: Tvůj prodej a následnou koupi taky dost dobře nechápu. Prodat novější , koupit starší a zdůvodnit to, že ti v autě leží moc peněz mi nějak nejde na rozum. Zajímal by mě rozdíl, kolik peněz ti z této "transakce" zůstalo. Tvůj dotaz na motor 16v, jako automechanika škodovky, taky vzbuzuje úsměv a zároveň rozpaky, určitě nejen u mě :unsure::)

Zůstalo mi cca 60000,- který dám do banky a ušetřím cca 15000,- na úrocích, to byl důvod prodeje..

Nejsem automechanik u prodejce škodovky.. :ph34r:

Koupil jsem starší o cca 1 rok a údajně má i najeto míň km, výbava stejná, takže mi chybí jen dodělat požadovaný úpravy a v podstatě budu mít stejný auto se silnějším motorem (HTP mi bohatě stačilo, ten novej motor je takovej bonus k autu).. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že Olo je prodejce, ne mechanik ale to je asi jedno. I když já bych do podobné transakce taky nešel, tak si myslím, že založením tohoto vlákna se Olo chtěl podělit o radost ze silnějšího motoru, tak mu jí nekazte. ;)

Prodejce taky nejsem.. :D a chlubení určitě nebylo důvodem, já nemám potřebu se někomu něčím chlubit <_< prostě mě zajímaly konkrétní zkušenosti uživatelů, kterých se mi zde zatím moc nedostalo... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že Olo je prodejce, ne mechanik ale to je asi jedno. I když já bych do podobné transakce taky nešel, tak si myslím, že založením tohoto vlákna se Olo chtěl podělit o radost ze silnějšího motoru, tak mu jí nekazte.  ;)

Prodejce taky nejsem.. :D a chlubení určitě nebylo důvodem, já nemám potřebu se někomu něčím chlubit <_< prostě mě zajímaly konkrétní zkušenosti uživatelů, kterých se mi zde zatím moc nedostalo... :(

OloZX6R:

musim uznat ze byvale HTP si mal naozaj vyspekovane a bolo pekne urobene, inak k tomu 16V pises ze mas AUB 2002 tak to mame rovnaky rocnik. aj ja som uvazoval nad 74kW verziou ale kupil som 55kW z dovodu ze ta seria AUB zrala olej a to nemas pri kupe sancu zistit a nasledna oprava je celkom draha tak sa mi do toho nechcelo. co mam informacie tak aj samotny technik v boleslavy sa preriekol a povedal jasne to je znamy problem toho motoru su tam zle prilis mäkke kruzky na piestoch a za chvilu su v cudu. (dokonca ak si dobre pamätam tak stieracie kruzky sa stalo ze z vyroby boli naopak otocene) takze to bola kupa trochu macky vo vreci. ale ked mas moznost to za rozumnu cenu spravit tak by to malo byt v pohode, k najazdu km to moze byt stocene. inak co som sledoval ceny za fabie tak prave niektore 16V obzvlast 74kW su lacnejsie ako MPI rovnako stare cca rovnaky najazd a 16V ma lepsiu vybavu. tu je jedina moznost ze tomu 16V nieco bude a prave podla mna je u tychto aut problem spotreby oleja + moze byt v cudu katalyzator.

inak nech ti to dobre jazdi a dufam ze tieto problemy na aute nebudes mat.

p.s.: sem tam musis tomu pretiahnut kostru a vsetkych 16V a 100 chrustov :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě mě zajímaly konkrétní zkušenosti uživatelů, kterých se mi zde zatím moc nedostalo... :(

Na tomto foru je toho už napsáno mraky o tomto motoru. Chce to jen udělat si čas a chvíli hledat. Málokomu se bude chtít znova a znova psát jedno a to samé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...