Přejít na obsah

Zasa brzdy!!


Janez

Doporučené příspěvky

Ahoj. Mám Octáviu 1,9 TDI Laurin and Klement Combi cca. 150 k. Pri brzdení je cítiť vybrácie na volante a tesne pred zastavením (pri pomalom brzdení) aj na pedále, ale iba velmi málo. Dva razy som vymenil brz. kotúče a teraz mám športové Bermbá a stále je to tam. Mechanik ich pomeral a povedal, že sú absolútne rovné. Výmenené sú ja ložiská, tlmiče, silenbloky na náprave a skoro všetky čapy. Čo ďalej??? Už som z toho vážne chorý. Help mi!! Please :( PS: Kde môžem nájsť tech. výkres prednej nápravy??? (janick@centrum.sk)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geometria je OK. Pred vianocami som obul nové gumy dal vyvážiť disky a hned urobit aj geometriu. Ložiská som dal vymenit po lete a aj kotúče. Nejaký čas to bolo OK ale iba krátko. Dám ju na nejký čas do dielne nech sa s nou mechanik trochu pohrá a uvidíme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geometria je OK. Pred vianocami som obul nové gumy dal vyvážiť disky a hned urobit aj geometriu. Ložiská som dal vymenit po lete a aj kotúče. Nejaký čas to bolo OK ale iba krátko. Dám ju na nejký čas do dielne nech sa s nou mechanik trochu pohrá a uvidíme....

to ti mohlo upadnout závaží, obzvlášť ty zinkové stojí za pi*u a padaj o 106.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Geometria je OK. Pred vianocami som obul nové gumy dal vyvážiť disky a hned urobit aj geometriu. Ložiská som dal vymenit po lete a aj kotúče. Nejaký čas to bolo OK ale iba krátko. Dám ju na nejký čas do dielne nech sa s nou mechanik trochu pohrá a uvidíme....

to ti mohlo upadnout závaží, obzvlášť ty zinkové stojí za pi*u a padaj o 106.

á, teďka čtu, že při brždění....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si přidat své postřehy.To samé řeším od léta už mám na autě čtvrté kotouče a fakt už mě to štvalo,vyměněné náboje,ložiska,převážení kol několikrát.Mám taky laurina v combíku.Asi budete zírat po čem to zmizelo o víkendu jsem vyměnil tyč řízení a vibrace nejsou odešly a je pokoj.Ještě to potrápím tak 2000km tak Vám povím do 14 dnů,ale vypadá to na vyřešené.Změna po výměně byla opravdu zásadní!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si přidat své postřehy.To samé řeším od léta už mám na autě čtvrté kotouče a fakt už mě to štvalo,vyměněné náboje,ložiska,převážení kol několikrát.Mám taky laurina v combíku.Asi budete zírat po čem to zmizelo o víkendu jsem vyměnil tyč řízení a vibrace nejsou odešly a je pokoj.Ještě to potrápím tak 2000km tak Vám povím do 14 dnů,ale vypadá to na vyřešené.Změna po výměně byla opravdu zásadní!!!!!

Měnil jsi jenom tyč nebo taky čepy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenovka byla hodně dobrá kámoš mi to sehnal z lehce jetého auta ale nová stojí 15000 to je hrůza.Jinak mám najeto cca 1000km.Zatím bez problémů jen s nepatrnými projevy tak ještě vyreklamuju kotouče ale jinak už fakt nevím co jiného měnit,nebo pokud má někdo jiný zajímavý poznatek tak to určitě nějak pořešíme ale myslím si že u tdi je to prostě výrobní vada aúnavou materiálu se to projevuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...